Connect with Us

All posts tagged "nuse"

Showbizz 14:32 - 21 Shtator, 2020

Klea Huta prezanton “nusen” e djalit/ Bëhet fjalë për vajzën e moderatores së njohur

Klea Huta tashmë e ka gjetur nusen e djalit dhe na e prezantoi të gjithëve. Pas publikimit të fotos të moderatores Jonida Vokshi me të bijën...

Ledina Çelo vesh fustanin e nusërisë/ Paralajmëron surpriza për fansat
Showbizz 21:37 - 17 Gusht, 2020

Foto-Ledina Çelo vesh fustanin e nusërisë/ Paralajmëron surpriza për fansat

Nëse do të pyesnim për emrin e një femre që pavarësisht moshës duket në top formë dhe gjithmonë e më e re, padyshim që do përmendnim...

Showbizz 12:55 - 14 Gusht, 2020

FOTOT- Kejvina Kthella bëhet nuse në kohë pandemie

Jemi mësuar që në rrjetet sociale të shohim vetëm fotot seksi dhe provkouese të saj, por së fundi modelja Kejvina Kthella ka vendosur të vijë ndryshe....

FOTOT-Dafina Zeqiri shtang fansat/ Bën veprimin e papritur
Showbizz 11:32 - 12 Gusht, 2020

FOTOT-Dafina Zeqiri shtang fansat/ Bën veprimin e papritur

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk ndalet së suprizuari. Pas hiteve të publikuara pak javë më parë, duket se po përgatit diçka shumë të madhe. Këngëtarja ka fshirë...

Politikë 21:57 - 16 Prill, 2020

Fevziu e pyet pse nuk i paguan bizneset që japin fustane me qira/ Rama: Çështjen e nuseve ta lë ty

Duke marrë shkas nga mesazhi i një qytetareje, gazetari Blendi Fevziu ka pyetur kryeministrin Edi Rama se përse nuk janë paguar bizneset që japin me qira...

Kronika 11:40 - 12 Nentor, 2019

Helmoi vjehrrën me “lëngun magjik”/ 32 vite burg për Marjana Çmetën

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar me 32 vite burg Marjana Çmetën, e cila akuzohet për vrasjen e vjehrrës së saj Lirie Lami. 21 vjeçarja...

Kronika 15:53 - 22 Tetor, 2019

Rrihte vazhdimisht nusen e djalit/ Arrestohet 62 vjeçari

Policia e Lushnjes ka arrestuar një 62 vjeçar pasi dhunonte vazhdimisht nusen e djalit të tij. Në pranga është vënë shtetasi  M.K, 62 vjeç. Sipas policisë,...

Kronika 11:02 - 21 Tetor, 2019

Shtyhet seanca për nusen që helmoi vjehrrën/ Shkak prokurori Besnik Muçi

Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë vendimin për Marjana Çmetën, e cila akuzohet për vrasjen e vjehrrës së saj. Shkak për shtyrjen është bërë mungesa...

Aktualitet 12:10 - 16 Korrik, 2019

“Nën gjurmët e nuses”/ Vjehrra seksi e biondes që u fut në fushë, i lë të gjithë pa fjalë

Disa javë më parë gjatë finales së Ligës së Kampionëve ndërmjet Liverpulit dhe Totenhemit, modelja seksi ruse Kinsey Volanski tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës duke...

Aktualitet 12:40 - 14 Maj, 2019

E pabesueshme/ Kishte shumë shpenzime, nusja mban dasmën dhe funeralin e tezes në të njëjtën ditë

Ky rast i pabesueshëm u tregua në një grup Facebook-u që mban emrin ‘That’s It I’m Wedding Shaming’. Të gjithë e dimë që dasmat ose funeralet...

opinion nga mero baze
Aktualitet 20:13 - 7 Prill, 2019

Nga Mero Baze/ “Dasma pa Nuse” e Lulzim Bashës!

Disa ditë pasi shpalli listën e deputetëve të zgjedhjeve të vitit 2017, mes furtunës që u ngrit brenda PD kundër tij, Lulzim Basha filloi një përpjekje...

Kryesore Show Biz 11:10 - 15 Mars, 2019

E veshur nuse! Elvana Gjata publikon pamje të reja nga komedia që të gjithë po presim

Komedia “2 Gisht Mjaltë” ku protagonistë kryesorë janë Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi pritet që së shpejti të jepet në të gjitha kinematë shqiptare dhe jo...

Aktualitet 17:23 - 14 Mars, 2019

Haberet e Mitros/ Nuse për mua në diktaturë

Në vitin 1981 isha ende beqar. Kisha mbushur 33 vjeç dhe isha bërë problem në familje, në punë, në shoqëri. Mamja mi gjente “nuset” me copa...

Aktualitet 21:00 - 8 Shkurt, 2019

E kanë në traditë, nuset ditën e dasmës në këtë vend duhet të shkojnë në varreza me patjetër

Çdo shtet ka zakonet e tij, të cilat për disa vende të tjera cilësohen si të papërshtashme apo dhe të çuditshme. Kështu cilësohet edhe një zakon...

Kryesore Show Biz 12:01 - 25 Janar, 2019

“Nusja e ardhshme duhet të dijë të gatuaj”, nëna e reperit shqiptar ka disa kushte

Seven Saraçi është një këngëtar mjaft i preferuar e sidomos nga femrat. Për këtë arsye ai ka vendosur që në Instagramin e tij të publikojë disa...

Kryesore Show Biz 11:40 - 12 Janar, 2019

A nuk do bëhej nuse? Samanta Karavella flet për martesën “e shumëpritur”

Edhe pse para një viti, Samanta Karavella, u shpreh në llogarinë e saj në Instagram se do të martohej verën e ardhshme, duket se planet për...

Aktualitet 20:31 - 12 Dhjetor, 2018

16- vjeçarja shitet përmes Facebook-ut, blerësit i  kushtoi plot  500 lopë

U shit si nuse përmes facebook-ut.  Viktimë e kësaj historie është një 16-vjeçare nga Sudani. Rasti është denoncuar nga shoqata nacionale e të drejtave të njeriut...

Aktualitet 14:10 - 5 Dhjetor, 2018

Nga hedhja e nuses në ujë tek goditja e saj me shigjeta, traditat e çuditshme të dasmave kineze

Autoritet kineze do të përpiqen të ndalojnë disa nga trendet më të çuditshme që zbatohen në dasma. Qeveria mendon se shumë prej mënyrave se si festohen...

Kryesore Show Biz 11:25 - 2 Dhjetor, 2018

Alba Hoxha e veshur nuse, shikoni reagimin e Albi Nakos kur balerina i kalon përballë

Koreografi i njohur Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha janë përfolur prej muajsh për një romancë mes tyre, por dyshja ende nuk e ka konfirmuar. Fotot...

Life Style 16:25 - 28 Nentor, 2018

‘Kjo nuk është nusja ime”, dhëndri befasohet në ditën e dasmës

Një dhëndër është befasuar në ditën e tij të dasmës. David Hofmann po priste para altarit nusen, Brianne Dennis, por në fakt pas tij ishte një...

Kuriozitete 11:10 - 28 Nentor, 2018

Një “URRA” për nusen e vitit! Si u hakmor ndaj tradhtisë së partnerit…në altar

Një grua me emrin Casey ka përjetuar ankthin më të madh para dasmës së saj, pasi mësoi se partneri e tradhtonte. Australiania mori një mesazh anonim...

Aktualitet 15:53 - 21 Nentor, 2018

Ankandi në Facebook i ‘nuses fëmijë’ tmerron njerëzit: ‘Përdorim barbar i teknologjisë’

Facebook- u është përballur me revoltën e njerëzve të cilët e kanë kritikuar për “përdorimin barbar të teknologjisë”, pasi ka lejuar shitjen e një “nuseje fëmijë”....

Kryesore Show Biz 10:25 - 13 Nentor, 2018

Keisi, nuse që ndjek zakonet shqiptare: Zbulon vendimin e rëndësishëm pas martesës

Stresi vijon të jetë pas hekurave, që prej momentit kur u arrestua në Linzë mbrëmjen e 17 tetorit. Shumë kilometra larg, nga Kanadaja, partnerja e tij...