Connect with Us

All posts tagged "nuk flasin"

“Nuk flas me Elhaida Danin”/ Rovena Stefa zbulon arsyen e “hatërmbetjes” me këngëtaren
Showbizz 11:24 - 22 Shkurt, 2021

“Nuk flas me Elhaida Danin”/ Rovena Stefa zbulon arsyen e “hatërmbetjes” me këngëtaren

Rovena Stefa është një nga këngëtaret që njihet për natyrën e saj të sinqertë. Ajo shpesh herë në intervistat e saj bën deklarata të forta për...

Nuk flasin prej vitesh/ Zbulohet kush ishte “molla e sherrit” mes Norës dhe Leonorës
Showbizz 12:19 - 28 Dhjetor, 2020

Nuk flasin prej vitesh/ Zbulohet kush ishte “molla e sherrit” mes Norës dhe Leonorës

Dy ditë më parë, këngëtarja Leonora Jakupi zbuloi se prej kohësh nuk flet me këngëtaren Nora Istrefi. E ftuar në emisionin Shiko Kush Luan ajo është...