Connect with Us

All posts tagged "nudo"

Aktualitet 12:10 - 23 Korrik, 2019

Foto nudo në shkëmbim të një seti fotografik/ Fotografi i VIP-ave akuzohet publikisht për abuzime seksuale

Faqja e njohur online “Diet Prada”, ka publikuar një skandal sot mes fotografit të njohur të VIP-ave Marcus Hyde dhe një modeleje. Faqja që trajton tema...

Aktualitet 20:00 - 19 Korrik, 2019

Modelja e famshme tregohet “e pamëshirshme”/ Nuk resht së befasuari me fotot e saj

Modelja e famshme Kendall Jenner si shumë herë të tjera i ka lënë të gjithë fansat e saj me gojë hapur. Së fundi, modelja ka realizuar...

Aktualitet 15:37 - 19 Korrik, 2019

Wow! Nuk përmbahet Ingrit Gjoni/ Surprizon ndjekësit me foton e fundit

Këngëtarja Ingrit Gjoni i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me foton e fundit. Para disa orësh këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet nudo,...

Kryesore Show Biz 20:08 - 15 Korrik, 2019

Vajza e këngëtarit të famshëm “çmend” rrjetin/ Pozon nudo në breg të detit

Sophie Richie, vajza e këngëtarit të famshëm Lionel Richie i ka mahnitur të gjithë me format e saj. Së bashku me miliarderen Kylie Jenner, Sophie po...

Aktualitet 13:35 - 11 Korrik, 2019

Gazetari 70 vjeçar zhvishet nudo

Shoku Mitro i pëlqen t’i thonë! Mitro Çela gazetari i vjetër në moshën 70 vjeçare ka preferuar të zhvishet për ndjekësit e tij për të disatën...

Aktualitet 17:40 - 27 Maj, 2019

“Degraduese, femër e lehtë”/ Fansat degjenerojnë modelin e njohur

Një model Instagrami ka shkaktuar zemërim duke ndarë një selfie para pasqyrës ku shfaqet i zhveshur me të dashurën e tij, e cila është cilësuar si...

Kryesore Show Biz 22:30 - 16 Maj, 2019

Bën vertikalen nudo/ Vajza e Ornella Mutit “shfrenon” rrjetin me pozat

Disa foto të Naike Rivelli, vajzës së aktores Ornella Muti, po bëjnë xhiron në rrjetet sociale. Rivelli është një praktikuese e rregullt e yogës nudo dhe...

Aktualitet 19:49 - 9 Maj, 2019

E mbuluar vetëm me pupla/ Naomi Campbell mahnit me pamjen e saj

Yjet më të famshëm të botës kanë shkëlqyer në eventin më të madh botëror “Met Gala.” Modelja seksi Naomi Campbell është shfaqur në këtë event e...

Aktualitet 17:55 - 9 Maj, 2019

Modelja nuk ndalet me pozat nudo/ Shfrenon imagjinatën e ndjekësve në Instagram

Pasi nxorri trendin më të ri të xhinseve të grisura vetëm në njërën anë të të pasmeve, modelja Emily Ratajkowski ka çmendur sërish ndjekësit e saj...

Kryesore Show Biz 14:25 - 7 Maj, 2019

‘Vetëm me një çorape’/Aktori i njohur del nudo në rrugët e Londrës

Aktori britanik Kelvin Fletcher ka bërë bujë me fotot e tij në rrjetet sociale ku është fotografuar në rrugët e Londrës teksa vraponte pa rroba dhe...

Kryesore Show Biz 13:10 - 4 Maj, 2019

Foto+18/Modelja e njohur nuk di të vishet, pozon nudo dhe i lë të gjithë pa fjalë

Emily Ratajkowski së fundmi ka prezantuar koleksionin e saj të ri të veshjeve të firmës së saj Inamorata duke pozuar gjysmë nudo dhe duke i lënë...

alban ramosaj
Kryesore Show Biz 12:53 - 30 Prill, 2019

“Dil nudo si Alban Ramosaj”/Komentuesit “ironizojnë” këngëtarin shqiptar në postimin e Isli Islamit

Një foto e këngëtarit Alban Ramosaj, i cili kishte pozuar në plazh i zhveshur, bëri xhiron e rrjetit disa javë më parë. Kjo pozë i është...

Kryesore Show Biz 11:40 - 29 Prill, 2019

+16/Elgit Doda pozon me modelen nudo, por çfarë mendon Klea Huta në këtë rast?

Në arkivat e saj të fotove, Rezarta Shkurta ka zbuluar një foto të disa viteve më parë, ku Elgiti,  më i vogël në moshë, shihet përkrah...

Aktualitet 21:15 - 26 Prill, 2019

+18/”Nudo në natyrë”,trendi më i ri i këtij shteti promovon natyrën përmes nudizmit

Një trend i cili promovon natyrën, bukuritë e saj dhe peisazhet e mrekullueshme të Australisë po bën bujë në rrjetet sociale.Individë, çifte dhe grupe njerëzish i...

Kryesore Show Biz 10:41 - 22 Prill, 2019

Jo më femra nudo, meshkujt po bëjnë namin/Moderatori shqiptar poston foton provokuese

Pas këngëtarit Alban Ramosaj i cili disa javë më parë i habiti të gjithë me foton nudo, moderatori Kelvi Kadilli ka postuar një foto shumë intime....

Aktualitet 22:45 - 12 Prill, 2019

Nga menaxhere në pastruese luksoze/25 vjeçarja rrëfen sekretet e ‘punës’

25-vjeçarja Victoria Murphy nisi duke pastruar vetë dhe tashmë ka një kompani me 15 punonjëse që ofrojnë shërbim me kohë të plotë dhe mund te quhet...

Aktualitet 23:22 - 25 Mars, 2019

Foto+16/Këngëtarja e njohur i rikthehet pozave nudo, por nuk është vetëm!

Përpara fejesës dhe martesës me aktorin Liam Hemsworth, Miley Cyrus njihej për “shpërthimet” e saj përmes zhveshjes dhe sjelljes. Së fundmi këngëtarja postoi disa foto dhe...

Kryesore Show Biz 10:25 - 2 Mars, 2019

Dafina Zeqiri e shtrirë nudo mbi petale trëndafili, arsyeja e vetme pse s’duhet humbur klipi i ri

Dafina Zeqiri ka publikuar  klipin e ri dhe ne nuk mund t’i heqim dot sytë nga imazhi i këngëtares së zhveshur. Dafina ka guxuar këtë herë...

Kryesore Show Biz 14:25 - 26 Shkurt, 2019

Arrin 1 milion ndjekës në Instagram, bukuroshja përshëndet nudo në vaskën me qumësht

Bukuroshja italiane Elena Morali është bërë e famshme nga spektaklet e humorit të Mediaset-it. Ajo është e fejuara e komikut Gianluca Fubelli, i njohur si “Scintilla”. Në profilin e...

Kryesore Show Biz 21:00 - 9 Shkurt, 2019

(VIDEO)E ftuara zhvishet nudo në mes të emisionit dhe moderatori vihet në siklet

Një ekonomiste vendosi të zhvishej në mes të emisionit radiofonik BBC Radio 4, duke e lënë të shtangur moderatorin. Akademikja Victoria Bateman hoqi pallton dhe u...

demi rose me bikini
Aktualitet 21:15 - 26 Janar, 2019

Foto+16/Nudo dhe vetëm me një gotë në dorë, modelja “ndez” Instagramin

Demi Rose është padyshim një ndër modelet më të pëlqyera dhe më të ndjekura. Ajo bë e njohur nga faqja sociale ‘Instagram’ ku numëron mbi 8...

gjysme nudo
Aktualitet 13:05 - 24 Janar, 2019

Naomi Campblle sfiloi  gjysmë nudo dhe na kujtoi  pse mban ende  titullin “panterë”

Naomi Campblle, nuk e ka kot titullin e supermodeles. Në sfilatën më të fundit të Valentinos, 48-vjeçarja u shfaq pas plot 14 vitesh mungesë, si një...

Life Style 14:53 - 23 Janar, 2019

Fustan nudo, trendi i ri për nuset e guximshme të 2019-ës

Shumica e vajzave kalojnë ditë, javë dhe me shumë mundësi edhe muaj për të gjetur fustanin perfekt për ditën e tyre të madhe, dasmën. Disa mund...