Connect with Us

All posts tagged "nostalgjik"

Aktualitet 17:49 - 12 Qershor, 2019

Fotot e veçanta/ Luan Rama bëhet nostalgjik, uron ditëlindjen e Partisë Socialiste

Ish deputeti i LSI-së, Luan Rama, në një postim në rrjetet sociale, ka përkujtuar 28 vjetorin e themelimit të Partisë Socialiste. Sipas Luan Ramës, ai korpus...

Kryesore Show Biz 10:40 - 1 Prill, 2019

Flori Mumajesi bëhet nostalgjik/Ja si dukej ai 15 vite më parë

Këngëtari Flori Mumajesi është bërë nostalgjik dhe ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një video të realizuar para 15 vitesh në “Top Fest 1” për...

Showbizz 13:40 - 22 Nentor, 2015

Drini Zeqo bëhet nostalgjik (Foto)

Gazetari Drini Zeqo është bërë nostalgjik dhe ka postuar një fotografi nga koha kur prezantonte, konkursin rinor “Rin Fest”. Fotoja është bërë në vitin 2001 dhe...