Connect with Us

All posts tagged "north"

Aktualitet 00:05 - 19 Mars, 2019

Me makijazh dhe si një balerinë profesioniste, North West është një Kim Kardashian e vogël

Kanye West tashmë e ka kthyer në traditë mbajtjen e meshave në formën e koncerteve çdo të diel. Por në meshën e fundit vëmendjen e mori...

Showbizz 17:20 - 29 Tetor, 2015

Vajza 20 muajshe e Kim Kardashian u bërtet fotografëve (Video)

Të jesh vajza e Kim Kardashian dhe Kanye West do të thotë të kesh vëmendjen e mediave. North West është xhiruar  me dadon e saj por,...

Fashion 10:40 - 29 Mars, 2015

Kim Kardashian një mami e nxehtë

Temperaturat në Los Angeles janë ngritur këto ditë, andaj dhe Kim Kardashian ka vendosur mos të vishet trashë, madje kësaj të fundit i ka shtuar edhe transparacën…...