Connect with Us

All posts tagged "nora istrefi"

Showbizz 13:16 - 23 Janar, 2021

Nuk kursehet aspak/ Nora Istrefi shpenzon mijëra euro për një veshje

Këngëtarja Nora Istrefi është një nga personazhet e famshëm shqiptarë që nuk kursehet aspak përsa i përket veshjeve. Në çdo dalje të saj e shohim të...

Redon Makashi tregon historinë e pazakontë/ "Shkuam për koncert, por përfunduam në…"
Showbizz 11:00 - 10 Janar, 2021

Befason Redon Makashi: Puthjen e parë do t’ia dhuroja Nora Istrefit

Redon Makashi është një nga këngëtarët dhe kantautorët më të mirë në Shqipëri. Së fundi kantautori ka qenë i ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”, ku...

“Ke qenë gjithmonë shoqja ime”/ Nora Istrefi e trishtuar për humbjen e nënës së Robertit
Showbizz 12:22 - 9 Janar, 2021

“Ke qenë gjithmonë shoqja ime”/ Nora Istrefi e trishtuar për humbjen e nënës së Robertit

Pak minuta më parë, këngëtari Robert Berisha, bëri të ditur lajmin e hidhur për humbjen e nënës së tij. Nëpërmjet një postimin në rrjetet sociale ai...

Robert Berisha i bën pyetjen Nora Istrefit në emision/ “A je penduar që jemi ndarë”
Showbizz 12:51 - 2 Janar, 2021

Robert Berisha i bën pyetjen Nora Istrefit në emision/ “A je penduar që jemi ndarë”

Këngëtarja Nora Istrefi dhe Robert Berisha, prej dy vitesh jetojnë të ndarë. Gjatë gjithë kësaj periudhe at ajanë komentuar shumë në media për marrëdhënien e mirë...

Nuk flasin prej vitesh/ Zbulohet kush ishte “molla e sherrit” mes Norës dhe Leonorës
Showbizz 12:19 - 28 Dhjetor, 2020

Nuk flasin prej vitesh/ Zbulohet kush ishte “molla e sherrit” mes Norës dhe Leonorës

Dy ditë më parë, këngëtarja Leonora Jakupi zbuloi se prej kohësh nuk flet me këngëtaren Nora Istrefi. E ftuar në emisionin Shiko Kush Luan ajo është...

“Duhet të më kërkojë falje”/ Leonora Jakupi tregon se nuk flet me Nora Istrefin
Showbizz 09:20 - 27 Dhjetor, 2020

“Duhet të më kërkojë falje”/ Leonora Jakupi tregon se nuk flet me Nora Istrefin

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi, ka qenë e ftuar mbrëmjen e kaluar në emisionin e Luana Vjollcës ku i ka habitur të gjithë ndjekësit me deklaratën...

Nora apo Era?/ Alaudin Hamiti zgjedh mes dy motrave
Showbizz 11:19 - 28 Tetor, 2020

Nora apo Era?/ Alaudin Hamiti zgjedh mes dy motrave

Moderatori i njohur kosovar, Alaudin Hamiti, i është përgjigjur disa pyetjeve shumë pikante në “After Party” pas emisionit “Shiko kush Luan”. Moderatori është detyruar të zgjedhë...

Showbizz 15:24 - 27 Shtator, 2020

Robert Berisha bën dedikimin e veçantë për të bijën/ Nora Istrefi i reziston dot fotos

Këngëtari i njohur Robert Berisha i ka kushtuar një dedikim special vajzës së tij, Renee. Roerti ka përzgjedhur fjalët mëtë bukura për ta uruar të bijën...

Showbizz 11:21 - 2 Shtator, 2020

U përfol se hyri mes Robertit dhe Norës/ Modelja sqaron njëherë e mirë të vërtetën

Pas ndarjes së çiftit Nora dhe Robert, në mediat rozë nisën aludimet se Roberti ishte në një lidhje me modelen seksi Jessica Kadiu. Ajo pranoi se...

Showbizz 14:54 - 29 Gusht, 2020

FOTO-Nora Istrefi nxeh rrjetin/ Shfaqet super në formë me bikini

Këngëtarja Nora Istrefi gjithnjë është cilësuar si një nga vajzat më seksi të showbizit. Teksa pritet të publikohet kënga e saj më e re me Butrint...

Ngjashmëri e frikshme/ Nora Istrefi publikon foton e rrallë ku duket “kopja” e nënës së saj
Showbizz 13:31 - 22 Gusht, 2020

Ngjashmëri e frikshme/ Nora Istrefi publikon foton e rrallë ku duket “kopja” e nënës së saj

Këngëtarja Nora Istrefi është një nga perosnazhet më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Kënëgtarja ndan shpesh herë me fansat momente nga jeta e përditshme dhe së...

Showbizz 15:47 - 14 Gusht, 2020

Mbahuni fort/ Nora Istrefi vjen me pozat super “bombë” me bikini

Këngëtarja Nora Istrefi është cilësuar si një nga vajzat me trupin më të bukur të showbizit. Edhe pse është nënë e një vajze, këngëtarja është kujdesur...

“Tërboi” rrjetin me fotot seksi/ Zbulohet çmimi i veshjes së plazhit të Nora Istrefit
Showbizz 21:08 - 13 Korrik, 2020

“Tërboi” rrjetin me fotot seksi/ Zbulohet çmimi i veshjes së plazhit të Nora Istrefit

Nora Istrefi është një nga këngëtaret që komentohet më së shumti për stilin e saj të të veshurit dhe për shifrat marramendëse që shpenzon. Së fundmi...

Era Istrefi feston ditëlindjen/ Nora Istrefi uron të motrën me fjalë zemre
Showbizz 16:41 - 4 Korrik, 2020

Era Istrefi feston ditëlindjen/ Nora Istrefi uron të motrën me fjalë zemre

Ditën e sotme këngëtarja Era Istrefi feston 26 vjetorin e linjdes. Këngëtarja ka marrë urime të shumta nga koleget dhe familjarët të cilat i ka ndarë...

Showbizz 11:17 - 5 Qershor, 2020

Pjesë e klipit të Nora Istrefit/ Gazetarja tregon shifrën qesharake me të cilën është paguar

Në videoklipin këngës së njohur të këngëtares Nora Istrefi, Sa t’kom dasht, një prej figuranteve si modele ka qenë edhe gazetarja Genta Hodo. E ftuar në...

Showbizz 16:44 - 16 Maj, 2020

FOTOT- Duket e zakonshme/ Nora Istrefi shpenzoi shifra “marramendëse” për veshjen në ditëlindjen e vajzës

Këngëtarja Nora Istrefi është një nga personazhet e cila komentohet shumë për stilin e saj të të veshurit. Ditën e djeshme këngëtarja festoi ditëlindjen e vajzës...

Showbizz 11:22 - 15 Maj, 2020

“Të të kem ty fëmijë më bëri të kuptoj se sa e bukur është jeta”/ Robert Berisha bën urimin emocionues për ditëlindjen e të bijës

Sot është një ditë shumë e veçantë për këngëtaren Nora Istrefi dhe këngëtarin Robert Berisha. Vajza e tyre Renee ka ditëlindjen dhe Roberti ka bërë një urim...

Aktualitet 16:41 - 14 Korrik, 2019

“Shëtit lule më lule”/ Robert Berisha “i vë kapak” thashethemeve rreth ndarjes

Çifti Nora dhe Robert janë përfolur shumë në media, të cilat shkruajnë se mes tyre ka shumë mosmarrëveshje dhe për këtë arsye janë në prag të...

Kryesore Show Biz 21:20 - 28 Qershor, 2019

U tha se janë ndarë pas 14 vitesh/ Nora tregon të vërtetën për marrëdhënien me Robert Berishën

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë një prej çifteve më të komentuara përsa i përket jetës private. Edhe pse shpesh herë mundohen ta mbajnë larg syrit...

Kryesore Show Biz 20:57 - 28 Qershor, 2019

Kishte apo jo të brendshme?/ Nora Istrefi jep përgjigjen e “shumëpritur”

Nora Istrefi është një prej këngëtareve që në çdo dalje të saj tërheq vëmendjen. Të gjithë e mbajmë mend performancën e saj në Këngën Magjike me...

Aktualitet 22:23 - 27 Maj, 2019

Nora Istrefi me “Chanel”/ Ja shifra marramendëse që ka harxhuar për një varëse

Këngëtarja shqiptare Nora Istrefi është një nga personazhet e cila në çdo dalje të saj duket e kuruar deri në detaj. Ditën e djeshme Nora ka...

Aktualitet 16:01 - 17 Maj, 2019

“Të këqijat merren vesh shumë shpejt”/ Robert Berisha flet për ndarjen nga Nora

Çifti i njohur i showbizit Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë komentuar kohët e fundit nga mediat rozë për një ndarje. I ftuar në emisionin “Gjesi”...

Kryesore Show Biz 11:18 - 16 Maj, 2019

Vajza e Robert Berishës feston ditëlindjen/ Tuna dhe Patris “injorojnë” mbesën

Ditën e djeshme  Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë festuar ditëlindjen e katërt të vajzës së tyre Renee. Mes të gjitha dhuratave dhe urimeve ajo çka...

Me shume postime