Connect with Us

All posts tagged "noka"

flamur noka zbulon arsyen e djegies se mandateve
Politikë 08:42 - 14 Nentor, 2019

Plas në PD-Flamur Noka zbulon dhe akuzon kryeprokurorin e ri/ Ish-deputetja demokrate i del kundër

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ditën e djeshme zhvilloi intervistat me tre kandidatët për Prokurori të Përgjithshëm, përkatëisht Arta Marku, Fatjona Memçaj dhe Olsian Çela. Pasi...

Politikë 21:34 - 23 Shtator, 2019

“Tërmeti u paralajmëruan nga Meta”/ Noka kritika Ramës: Duhet të kishte marrë masat

Qeveria duhet ta kishe marrë në konsideratë parashikimin e presidentit Ilir Meta për tërmetet. Kështu u shpreh ish deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka në studion...

Lajm i Rekomanduar 15:09 - 12 Shtator, 2019

Flamuri “valëvitet” dhe e merr era kot/ Servili i Berishës, i “lëpihet” Bashës  

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka duket se nuk është informuar për qëndrimet e opozitës sa i takon pjesëmarrjes në zgjedhje, ose bën sikur nuk ka...

flamur noka zbulon arsyen e djegies se mandateve
Aktualitet 17:51 - 19 Korrik, 2019

Dorëheqja e Haradinajt/ Noka thumbon Ramën

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj. Noka shprehet...

Aktualitet 13:47 - 9 Korrik, 2019

99-çi i Ramës që po shpartallon socialistët

Karriera e tij fillon me një organizatë, e cila betejën e saj e kishte me socialistët dhe qeverinë e tyre. Në bashkëpunim me ish-kreun e opozitës...

Aktualitet 15:50 - 29 Qershor, 2019

Noka zbulon skenarin e Ramës/ Ja çfarë pritet të ndodhë nesër

Ish deputeti i PD Flamur Noka në një deklaratë për mediat, paralajmëroi se kryeministri Rama dhe Lleshaj kanë përgatitur skenarë për të provokuar dhunë në Dibër...

Aktualitet 13:10 - 22 Qershor, 2019

Noka paralajmëron Ramën/ Asgjë nuk na ndal, me 30 qershor nuk ka zgjedhje

Ish-deputeti i Partisë Demokratik, Flamur Noka ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Shkodrës, e cila dha masën e sigurisë “arrest shtëpie”, për ish-deputetin Bardh Spahia....

flamur noka zbulon arsyen e djegies se mandateve
Aktualitet 15:15 - 20 Qershor, 2019

Thirrja e fortë e Flamur Nokës/ Ky është momenti, nesër do jetë vonë 

Ish-deputeti i PD-së, Flamur Noka ka reaguar pas përgjimeve të publikuara nga Bild. Në një postim në rrjetet sociale, Noka shkruan se “Ka një përpjekje të...

Aktualitet 14:40 - 5 Qershor, 2019

Noka paralajmëron dhunë në 8 qershor/ Vullkani është duke shpërthyer

Gjykata Penale e Tiranës ka dhënë sot masat e sigurisë për 42 protestuesit e arrestuar pas akteve të dhunës në protestën e së shtunës. Mësohet se...

Aktualitet 15:00 - 29 Maj, 2019

“Tarzanët” e Lulit kërcasin dhëmbët para drejtësisë 

Pas protestës së 16 shkurtit, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vendosi djegien e mandateve të deputetëve, në shenjë protestë kundër mazhorancës socialiste dhe kryeministrit Rama,...

Aktualitet 12:24 - 6 Maj, 2019

Nga apartamenti tek Liqeni Artificial dhe makina luksoze/ Flamur Noka fsheh pasurinë

Opozita jashtë parlamentit, çdo ditë ngre zërin dhe  për korrupsion dhe varfëri, ndërsa vetë jetojnë në luks. Kjo nuk është përceptim por, fakt. Nëse shikojmë deklaratat...

Aktualitet 20:56 - 4 Maj, 2019

Dialog Rama-Basha?/ Noka: Zero shance

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka duke folur për krizën politike në vend, tha se mes qeverisë dhe opozitës nuk ka shance për dialog. “Rama të...

Aktualitet 20:52 - 3 Maj, 2019

Bindja Demokratike/ Noka: Me parti fallco, nuk ka për të patur 30 qershor

Ish-deputeti demokrat Flamur Noka, ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur mbi akuzat ndaj partisë së re, Bindja Demokratike të drejtuar nga  Astrit Patozi...

Aktualitet 12:14 - 28 Mars, 2019

Foto-Protestuesit marshojnë drejt Kryeministrisë

Pas fjalës së kreut të PD-së, Lulzim Basha  ë protestën e sotme, fjalën e ka marrë ish-deputeti Flamur Noka. Noka ftoi protestuesit të marshojnë drejt Kryemnistrisë,...

Aktualitet 13:17 - 21 Mars, 2019

Paralajmërimi i fortë i Nokës/ Rama nuk mbijeton dot

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka, u shpreh se opozita do të protestojë deri në largimin e Kryeministrit Edi Rama. Duke folur për A2 CNN, Noka...

zbulohen tre femrat me te cilat kaopet mat muli
Aktualitet 13:05 - 16 Mars, 2019

Flamur Noka, lideri i ri i protestës

Opozita e bashkuar, sikurse kishte paralajmëruar ka filluar rreth orës 11:00, protestën para Kryeministrisë. Por, ka pasur edhe supriza, protesta e sotme. Ndërkohë që ishte deklaruar...

Aktualitet 12:55 - 16 Mars, 2019

Foto-Vijon marshimi i qytetarëve/ Çfarë po ndodh në protestën e opozitës

Prej orës 11:00 të paradites së sotme, ashtu sikurse ishte paralajmëruar, opozita po proteston para Kryeministrisë. Por, ndërkohë ndryshe nga protestat e tjera, sot ka pasur...

Aktualitet 11:42 - 16 Mars, 2019

Thirrja e fortë e Flamur Nokës/ Fton qytetarët për marshim  

Protesta e opozitës para Kryeministrisë ka nisur me fjalime. I pari e ka marrë fjalën ish-deputeti i PD-së, Flamur Noka. Gjatë fjalës së tij, Noka ka...

Aktualitet 14:43 - 13 Mars, 2019

Zëvëndësoi Flamur Nokën/ Alban Zeneli tregon pse ndryshoi mendje

Në seancën e sotme të Kuvendit të Shqipërisë, një ndër deputetët e rinj që bëri betimin është edhe Alban Zeneli, i cili vjen nga radhët e...

flamur noka zbulon arsyen e djegies se mandateve
Aktualitet 15:03 - 26 Shkurt, 2019

Revoltohet Flamur Noka/ Thirrje të fortë qytetarëve

Ish-deputeti i  Partisë Demokratike, Flamur Noka  ka reaguar pas vendimit, që seanca plenare e Kuvendit të Shqipërisë të mbahet sot në orën 17:00, dhe jo ditën...

Aktualitet 21:04 - 21 Shkurt, 2019

Noka shpërthen ndaj Ramës/ “Lëri viktimizimet o mashtrues”

Deputeti Demokrat, Flamur Noka nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar pas fjalimit të gjatë që mbajti  kryeministri Rama. Noka  i është kthyer  me tone...

policia fotografon protestuesit ne shkoder
Aktualitet 08:45 - 16 Shkurt, 2019

Video-Tensione në Shkodër/ Policia fotografon protestuesit

Ndërkohë që sot në orën 11:00 pritet të fillojë protesta e opozitës në Tiranë, mësohet se mijëra qytetarë janë nisur nga rrethet për t’ju bashkuar protestuesve...

Eskobari i Ballkanit ne pranga
Aktualitet 14:40 - 17 Janar, 2019

Ish-ministri i Brendshëm plas “bombën”/ Zbulon me kë i ndante paratë Balili

Deputeti demokrat dhe ish-ministri i Brendshëm Flamur Noka ka komentuar sot dorëzimin e Klement Balilit në polici. I ftuar në rubrikën “Opinion” në News24, Noka tha...