Connect with Us

All posts tagged "noizy"

Kryesore Show Biz 21:40 - 29 Korrik, 2019

Upsss!/ Këngëtarët e njohur bullgarë kopjojnë këngën e Noizyt

Rigels Rajku, i njohur me emrin si Noizy është një nga reperët më të dëgjuar në Shqipëri. Këngët e tij janë hite dhe numërojnë me miliona...

Aktualitet 15:56 - 22 Korrik, 2019

“Bëji të fala kunatit”/ Noizy ironizon Luana Vjollcën

Moderatorja Luana Vjollca dhe reperi Noizy kanë performuar mbrëmjen e kaluar në të njëjtin club nate. Teksa bëhej gati të performonte hitin e tij “Jena Mbretër”,...

Aktualitet 19:23 - 20 Korrik, 2019

Noizy surprizon fansat/ Publikon foton e rrallë nga fëmijëria

Noizy është reperi më i suksesshëm i momentit në Shqipëri. Këngët e tij janë hite të padiskutueshme dhe numërojnë miliona klikime. Ditën e sotme, Noizy ka...

Aktualitet 20:15 - 18 Qershor, 2019

Albana Osmani dhe Noizy në një foto/ Çfarë i bashkon dy personazhet?

Moderatorja Albana Osmani dhe reperi i njohur shqiptar Noizy janë bërë bashkë për një qëllim. Albana shfaqet e veshur me një bluzë të firmës së Noizyt...

Aktualitet 11:54 - 14 Qershor, 2019

“Bëji tag lokalit të japin ndonjë pije falas”/ Noziy degjeneron Olti Currin

Ditën e djeshme ka nisur një sherr virtual midis dy personazheve mjaft të njohur për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për reperin Noizy dhe blogerin Olti Curri....

Kryesore Show Biz 11:03 - 13 Qershor, 2019

“Po ma lyp, por stë ndihmoj dot”/ Plas sherri mes Olti Currit dhe Noizyt

Çdo gjë nisi pas një postimi të Olti Currit në rrjetet sociale ku reperi Noizy kishte pozuar me kryetarin e bashkisë Erion Veliaj, dhe reklamonte bluzën...

Aktualitet 15:58 - 28 Maj, 2019

“Mos bo mo disse”/ Noizy “kërcënon” kolegët

Rigels Rajku i njohur si Noizy është një nga reperët më të famshëm në Shqipëri. Mund të themi pa frikë që ai është një “makinë hitesh”...

Aktualitet 15:43 - 14 Maj, 2019

“Armiq të betuar”/ Reperi habit me deklaratën ndaj Noizyt

Prej kohësh raporti midis Noizyt dhe Don Phenom nuk ka qenë aspak i mirë. Shumë herë ata kanë hedhur thumba ndaj njëri-tjetrit. Pak muaj më parë...

Showbizz 20:08 - 1 Maj, 2019

Noizy sfidon miliarderen e famshme/ Shton në koleksionin e tij një ‘super bishë’

Noizy e ka zbuluar me kohë pasionin e madh që ka për makinat. Madje çdo makine që shton në koleksionin e tij i vendos një emër....

Showbizz 17:54 - 29 Prill, 2019

“Folim me numra”/ Noizy dhuron spektakël me Ferrarin e tij

Ai është një nga reperët më të famshëm në Shqipëri. Gjithashtu është mjaft i përfolur për jetën luksoze dhe numrin e makinave në koleksionin e tij....

Kryesore Show Biz 12:10 - 24 Prill, 2019

“Mos e gjykoni të kaluarën time, nuk jetoj më atje”/Kujt ia drejton Noizy këtë mesazh?

Reperi i njohur Noizy është tepër aktiv në llogarinë në Instagram, dhe së fundmi ka shkruar një mesazh i cili i drejtohet ndjekësve të tij, por...

Kryesore Show Biz 11:25 - 21 Prill, 2019

“Për mësuesit që më ngelën në shkollë”/Noizy tregon sukseset edhe pse nuk mësonte

Reperi i njohur Noizy falë punës së palodhshme është kthyer sot për sot në një nga reperët më të suksesshëm shqiptarë. Noizy ka ndarë me të...

Kryesore Show Biz 10:40 - 5 Prill, 2019

“Shihi dhe miqtë!”/Pas vrasjes së reperit, Noizy thumbon ish-shokët

Kudo në mediat botërore së fundmi është përfolur për vrasjen e reperit Nipsey Hussle, në Los Angeles. 33-vjeçari u ekzekutua ditën e dielë teksa po qëndronte...

Kryesore Show Biz 11:25 - 23 Mars, 2019

Çfarë po ndodh mes Encës dhe Noizy-t? Këngëtarja na befasoi me lajmin që na dha

Përgjatë vitit 2017-të, dy personazhet e njohur publikë Enca dhe Noizy i dhanë fund miqësisë me njëri-tjetrin. Madje pakëz muaj më vonë, Enca hoqi nga kanali...

Kryesore Show Biz 12:25 - 16 Mars, 2019

Tayna në Tajlandë me Noizy-n? Reperja tregon njëherë e mirë si qëndron e vërteta

Reperi shqiptar, Noizy ka nisur pushimet në Tajlandë dhe rastësia më e madhe është se në të njëjtin vend po pushon edhe reperja Tayna. Kjo i...

Kryesore Show Biz 11:25 - 3 Mars, 2019

Na habiti të gjithëve! Noizy ofendon Bebe Rexhën publikisht

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha hyn tek ato këngëtare që mbajnë një raport mjaft të ngushtë me ndjekësit në rrjetin social Instagram. Së fundmi, ylli...

Kryesore Show Biz 13:25 - 20 Shkurt, 2019

“Bëj marrëdhënie vetëm me të!” Modelja serbe përgënjeshtron deklaratën e Noizy-t

Ka shumë mundësi që ta keni harruar këngën “Ke ngju për mu” të Noizy-t të publikuar në 2014-n dhe ndoshta edhe modelen që shfaqet në klip....

Aktualitet 20:00 - 3 Shkurt, 2019

Këngëtarja shqiptare e thotë troç: Dua të kaloj një natë me Noizyn

Gjatë një interviste për emisionin “Mirage”, këngëtarja shqiptare Ana Kabashi është vënë mes një zgjedhjeje të sikletshme. E pyetur në rubrikën “Kë zgjedh” se me cilin...

Kryesore Show Biz 11:40 - 3 Shkurt, 2019

“Kaq ishte!” Noizy reagon më në fund për sherrin e përfolur me Oriola Marashin

Modelen Oriola Marashi si pjesëtare të grupit OTR përgjatë dy viteve të fundit e kemi parë në krah të reperit Noizy, në kafene, videoklipe, në foto...

Kryesore Show Biz 11:40 - 27 Janar, 2019

Enca “ia numëron” mirë Noizy-t dhe Luanës: Jam e para!

Ndoshta çelësi i suksesit të saj është pikërisht vetëbesimi! Këngëtarja Enca thuajse gjithmonë ja del të kryesojë qoftë në tregun muzikor, në rrjetin social Instagram apo...

Kryesore Show Biz 12:10 - 11 Janar, 2019

I erdhi në majë të hundës: Rike Roçi zbulon të vërtetën e lidhjes me Noizy-n

Rike Roçi është një nga femrat më të njohura e të komentuara të showbiz-it shqiptar. Jeta e saj private ka qënë shpeshherë epiqendra e mediave rozë,...

Kryesore Show Biz 11:40 - 8 Janar, 2019

E thumboi? Ja detaji që Noizy i rikujtoi Getoarit, por e fshiu menjëherë

Rivaliteti dhe sherri mes grupeve të famshme të hip hop-it në Shqipëri “Babastars vs OTR” prej vitesh është diskutuar në mediat rozë. Teksa “Babastars” janë drejt...

Aktualitet 20:45 - 29 Dhjetor, 2018

Dyshohej se ishte lidhur me Noizy-n, modelja serbe i komenton reperit

Me siguri e keni harruar këngën “Ke ngju për mu” të Noizy-t të publikuar në 2014-n dhe ndoshta edhe modelja që shfaqet në klip. Jenna Jenovich...