Connect with Us

All posts tagged "njerezimit"

Denoncim 21:10 - 21 Shkurt, 2020

Nga Klodian Tomorri/ Groposja e mbetjeve toksike, krim i pastër kundër njerëzimit

Lajmi se tonelata me mbetje toksike kanë kapërcyer doganat italiane dhe ato shqiptare për tu groposur diku andej nga Vlora ka shtangur publikun e gjerë duke...

Aktualitet 17:37 - 3 Prill, 2018

Gjenerali rus paralajmëron nisjen e luftës së fundit në historinë e njerëzimit

Evgeny Buzhinskiy, i cili i shërbeu 41 vjet ushtrisë ruse, tha se përjashtimi i diplomatëve nga Bashkimi Evropian dhe Shtetet e Bashkuara pas helmimit të Sergei Skripal...