Connect with Us

All posts tagged "nipi"

Kronika 13:13 - 11 Janar, 2020

Sherr mes vëllezërve për pronën/ Nipi dhunon rëndë xhaxhain

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fushë-Krujë, ku pas një sherri mes dy vëllezërve për pronën, ka mbetur i plagosur njëri prej tyre. Mësohet se...

Sociale 12:01 - 12 Dhjetor, 2019

Nipi i parë ia mbush zemrën/ Jozefina Topalli publikon foton e ëmbel

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli ka bërë publike në rrjetet sociale një fotografi ku ajo shfaqet e buzëqeshur me nipin e saj të vogël të krah. E veshur...

Politikë 12:45 - 5 Nentor, 2019

Arrestimi i nipit të Rrahman Rrajës/ Reagon deputeti i PS: Nuk kam komunikim, të veprojë drejtësia

Deputeti socialist Rrahaman Rraja ka reaguar pas arrestimit të nipit të tij Redion Rraja, si i dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Deputeti deklaron se...

Kronika 19:02 - 22 Tetor, 2019

Operacioni antidrogë/ Arrestohet edhe nipi i shefit të komisariatit

Dilaver Kalaja, me detyrë shefi i objekteve në komisariatin nr 1 në Tiranë, u arrestua pasditen e sotme nën akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. Në...

Aktualitet 11:37 - 21 Prill, 2019

Nipi dhe mbesa në duart e ISIS/ Biznesmeni ofron 100 mijë euro në këmbim të lirisë

Dy të mitur vëlla e motër Eva dhe Endri Dumani prej 5 vitesh ndodhen në Siri. Dajo i tyre, Xhetan Ndregjoni, një biznesmen ndërtimi në Tiranë...

Aktualitet 11:47 - 28 Shkurt, 2019

Plumb pas koke gjyshit/ Arrestohet nipi

Policia  ka zbardhur ngjarjen e mbrëmshme, ku një i moshuar u gjet i vdekur në shtëpi. Pas hetimeve paraprake, policia ka njoftuar se bëhet fjalë për...

Aktualitet 08:34 - 28 Shkurt, 2019

Zbardhet ngjarja e rëndë në Vlorë/ Nipi pranon vrasjen e gjyshit

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Vlorën mbrëmjen e djeshme, ku një 69-vjeçar ka ndërruar jetë, pasi u qëllua me një plumb në kokë gjatë një...

nipi gjen gjyshin te gjakosur
Aktualitet 21:52 - 27 Shkurt, 2019

Grabitja/ Nipi gjen të moshuarin të mbuluar me gjak

Një 70 vjeçar në  lagjen “Rilindja “, në Vlorë është grabitur dhe dhunuar nga një person. I moshuari u gjetë i gjakosur nga nipi i tij...

partia socialiste selia qendrore
Aktualitet 21:22 - 23 Shkurt, 2019

Nxori nga burgu nipin e arrestuar në flagrancë/ Kush është i forti i PS në Mirditë

Ish-kryeministri, Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka bërë publik mesazhin e qytetari dixhital. Në mesazh qytetari denoncon vjedhjet e njëpasnjëshme të nipit të...

sander lleshaj levizje ne polici
Aktualitet 22:26 - 9 Shkurt, 2019

Plas nepotizmi/ Nipi në Ministrinë e Brendshme dhe daja në krye të burgjeve

Kryeministri Edi Rama tre ditë më parë shkarkoi drejtorin e Burgjeve Stefan Çipa duke e zëvendësuar atë me drejtorin e AKU-së Agim Ismaili i cili e...

rigels balili nipi i klement balilit
Aktualitet 22:31 - 15 Janar, 2019

Nipi i Balilit zbulon/ Arsyet pse u vetëdorëzua Klement Balili

Nipi i Klement Balilit, Rigels Balili, i cili mban postin e kryebashkiakut të Delvinës dhe është një prej negociatorëve të vetdorëzimit të Balilit. Në një lidhje ...

Aktualitet 19:01 - 27 Shtator, 2018

U gjet e pajetë në banesë/ Ekspertiza: 83-vjeçaren e kanë vrarë

83- vjeçarja, Floresha Shkurti, e cila u gjet e vdekur ditën e sotme në  qytetin e Durrësit është vrarë. Në këtë përfundim ka arritur ekspertiza e...

Aktualitet 19:40 - 17 Gusht, 2018

“Faleminderit që na e zbukurove jetën”/ Mesazhi i ëmbël i Agron Llakaj

Nëpërmjet një mesazhi mjaft të ëmbël të postuar në rrjetet sociale, aktori Agron Llakaj bën të ditur se është bërë gjysh për herë të dytë. Aktori...

Kryesore Show Biz 22:50 - 11 Qershor, 2018

Bukurinë e paskan në gjak!/ Njihuni me nipin bukurosh të Ledrit

Ledri Vula është padyshim një nga reperët më të dashur nga publiku e kjo kuptohet nga sukseset që ka arritur në karrierë, koncertet e tij mbushen...

Kronika 16:35 - 14 Prill, 2018

Vrau nipin/ Arrestohet xhaxhai

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një burrë pasi i njëjti kishte vrarë aksidentalisht nipin e tij në një dasmë. Aty janë konfiskuar arma...

Aktualitet 13:02 - 28 Janar, 2018

Kërkohej për vrasjen e nipit/ Arrestohet 59-vjeçari sa zbret në Rinas

Mbrëmjen e së enjtes, policia e Rinasit ka vënë në pranga një 59-vjeçar nga Shkodra, i dënuar me 14 vjet burg për vrasjen e djalit të...

Aktualitet 23:10 - 26 Nentor, 2017

Nipi i Muhammad Ali është bërë goxha i pashëm

Bota humbi një ikonë sportive në qershor të vitit 2016, kur boksieri legjendar Muhammad Ali vdiq nga tronditja pas një beteje të gjatë me sëmundjen e...

Aktualitet 22:08 - 15 Nentor, 2017

Lu e përmendi për lidhje me krimin/ Rama i emëron njeriun e tij drejtor

Ditën e sotme, qeveria ka vendosur  të emërojë drejtor të portit të Shëngjinit, Ermal Pacaj , një nga njerëzit e afërt të ish deputetit të PS,...

Aktualitet 09:08 - 19 Tetor, 2017

Thikë nga nipi/ Ndërron jetë në spital gjyshi 80-vjeçar

80-vjeçari Shaban Agaj, i cili një javë më parë u godit me thikë nga nipi i tij, në zonën e Freskut ka ndërruar jetë në spitalin...

Aktualitet 09:22 - 16 Tetor, 2017

Plagosi më thikë nipin 14-vjeçar/ Arrestohet në flagrancë

Një 43-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia e Fierit, pasi për motive të dobëta ka plagosur me thikë nipin e tij 14-vjeçar. Mësohet se 14-vjeçari...

Aktualitet 17:20 - 15 Tetor, 2017

Detaje të reja nga Masakra e Lushnjës / Si u tentua eliminimi në grup

Autori kryesor i vrasjes së dyfishtë në Lushnjë, Laert Haxhiu, lëvizte lirisht dhe i armatosur në qytetin e Lushnjës, ndonëse ai ishte person në kërkim për...

Aktualitet 16:48 - 12 Tetor, 2017

Masakra e Lushnjës / Si u sulmua grupi i nipit të Aldo Bares, cili ishte qëllimi i autorëve

Në foto është burri që u mbijetoi bresherive të kallashnikovit në Lushnjë. Një plumb e preku në këmbë. Eshtë jashtë rrezikut për jetën Bujar Turku po...

Aktualitet 22:48 - 11 Gusht, 2017

Plas sherri në Mamurras/Nipi bën për spital dy familjarët e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Mamurras. Një çift bashkëshortësh janë dhunuar me mjete të forta nga nipi i tyre. Mësohet se janë...