Connect with Us

All posts tagged "nikoll lesi"

Lajm i Rekomanduar 10:29 - 18 Shtator, 2019

Nikolla qan për Metën/ Llumi i poshtërsisë ndaj presidentit

Gazetari Nikoll Lesi, prej kohësh i kthyer në një vasal të Ilir Metës, së fundi është hedhur në “sulm” dhe mbron me “dhëmbë” presidentin tonë. Ndërsa...

Lajm i Rekomanduar 11:16 - 17 Shtator, 2019

Nikoll Lesi dhe Ilir Meta në krah të Erion Veliajt, kundër PD

Nikoll Lesi, gazetari me një eksperiencë të madhe, i hedhur në shumë “qypa politike” dhe shpesh vasal i pagatorit më të parë, sot është parë sërish...

Opinione 09:51 - 17 Shtator, 2019

Nga Nikoll Lesi/ Pse Erion Veliaj paradite në Pezë e lavdëroi, kurse në darkë e sulmoi Ilir Metën?

Për të parë shkallën e demokracisë së brendshme në PS mjafton të shikojmë një ndodhi e cila dje filloi në Pezë dhe mbaroi në studion e...

Aktualitet 12:38 - 11 Korrik, 2019

Ilir Meta hajduti më i madh i votave/ Si i grabiti 26 mandate deputetësh në vitin 2001

Javët e fundit Ilir Meta nga karrigia e Presidentit, dhënë nga Rilindja që e solli në pushtet, po përpiqet të luajë një rol parimor për demokracinë...

meta ne pogradec
Aktualitet 15:08 - 23 Qershor, 2019

Nikoll Lesi tregon lëvizjen e Metës/ “Ose ushtria ose populli në rrugë”

Nikoll Lesi, drejtuesi i gazetës “Koha Jonë”, i cili njihet dhe si përkrahës i Presidentit Ilir Meta dhe LSI-së, ka hedhur dritë mbi lëvizjen e kreut...

Aktualitet 14:51 - 23 Qershor, 2019

Nikoll Lesi kërkon arrestimin e Ramës

Nikollë Lesi, botuesi i gazetës “Koha Jonë”, nuk përmbahet më. Ai tashmë ka dalë hapur duke kërkuar arrestimin e kryeministrit Edi Rama. Duke iu referuar përgjimeve...

Aktualitet 14:40 - 18 Qershor, 2019

“Do dëgjoni britma”/ Nikoll Lesi bën paralajmërimin e frikshëm

Gazetari Nikoll Lesi, në një shkrim me titull “Ça del te filxhani i kryeministrit pas BILD?!”, ka bërë një paralajmërim mjaft të fortë në lidhje me...

ik sot te shtunen vone
Aktualitet 18:35 - 6 Qershor, 2019

Nikoll Lesi thirrje Ramës/ “Ik sot, të shtunën është shumë vonë”

Botuesi i gazetës “Koha Jonë”, Nikoll Lesi, në një shkrim të publikuar në gazetën e tij ka komentuar situatën politike në vend pas përgjimeve të publikuara...

Aktualitet 14:17 - 1 Maj, 2019

Nikoll Lesi kërcënon/ Shqipëria do digjet nga Mona dhe Luli

Gazetari Nikoll Lesi, në një shkrim të botuar në gazetën “Koha Jonë”, e cila prej kohësh është bërë tribuna mediatike e LSI-së, ka bërë një kërcënim publik....

Aktualitet 15:33 - 23 Prill, 2019

Paralajmërimi i Nikoll Lesit/ Ja çfarë do të ndodhë me 11 maj

Gazetari Nikoll Lesi paralajmëron se protesta e 11 majit, nuk do të jetë si protestat e tjera. Në një shkrim të publikuar sot, gazetari Lesi thekson...