Connect with Us

All posts tagged "ngacmon"

Denoncim 21:32 - 11 Shkurt, 2020

Profesori ngacmon seksualisht nxënësen/ “Mbylle derën me çelës, nuk ma merr mendja se…”

Një nxënëse e shkollës së mesme artistike “Jakov Xoxa” në Fier, ka denoncuar në emisionin “Stop” në Tv Klan ngacmimin seksual nga ana e profesorit të...

Politikë 17:35 - 2 Tetor, 2019

S’u ndahet vajzave seksi/ Pasi ngacmoi ish-missin, Kujtim Gjuzi i “propozon” Alesia Bamit

Deputeti i opozitës parlamentare, Kujtim Gjuzi, duket se ka debulesë për femrat e pashme. Pasi ngacmoi ish missin Silvana Bushati, live në studio duke i thënë...

Aktualitet 10:45 - 18 Janar, 2017

Ngacmon seksualisht vajzën e mitur/Arrestohet babai “monstër” në Durrës

Një ngjarje skandaloze është raportuar sot nga qyteti i Durrësit. Një 56-vjeçar ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij të mitur. Ka qenë 13-vjeçarja, e cia ka...

Showbizz 11:48 - 3 Shtator, 2015

Pse Enca ngacmon kalimtarët në rrugë ? (Foto)

Enca jo vetëm se po i ngacmon lexuesit në rrjetet sociale , por edhe kalimtarët nëpër  rrugë,  ajo del para makinës dhe fotografohet. Thuhet, se këngëtarja...