Connect with Us

All posts tagged "ngacmime"

Kosova & Rajoni 16:07 - 15 Shkurt, 2020

“Kërcënojnë” studentët/ “Merrni masa ose do publikojmë emrat e pedagogëve që na ngacmojnë seksualisht”

Të shumta janë rastet e regjistruara kur studentët ngacmohen seksualisht nga pedagogët. Studentët e Universitetit të Prishtinës kanë paralajmëruar se do të publikojnë emrat e profesorëve...

Aktualitet 12:27 - 30 Prill, 2019

Ngacmime seksuale në punë/Miliarderi grek i detyruar të paguajë ‘gjobën’ 11 milionë dollarëshe

Alkiviades David sipërmarrësi miliarder grek biznesi i të cilit zotëron fabrikat e shisheve të Coca-Colës, është i detyruar të paguajë 11 milionë dollarë në gjyq për...

Kryesore Show Biz 10:40 - 12 Mars, 2019

Pas akuzave ndaj Michael Jackson për ngacmime seksuale me të mitur, flet vajza e tij

Michael Jackson është akuzuar për ngacmime seksuale ndaj të miturve por kur ishte gjallë gjykata  vendosi pafajësia e tij. Dokumentari “Leaving Neverland” ka rihapur një plagë...

Aktualitet 21:37 - 28 Mars, 2018

Procedim penal për “hoxhën” që ngacmonte femrat/ KMSH: S’ka lidhje me fenë

Një ditë më parë emisioni “Stop” transmetoi skandalin e të ashtuquajturit hoxhë, Fatmir Lloçit, i cili me pretekstin e shërimit ngacmonte seksualisht gratë e vajzat që...

Aktualitet 22:40 - 22 Janar, 2018

Rrëfehet aktorja: Që kur isha 13 vjeç, meshkujt fantazonin të më përdhunonin!

Dje në Los Angeles është mbajtur një marshim për vajzat dhe gratë. Aktorja e njohur Natalie Portman ka mbajtur një fjalim emocionues, duke treguar se ka...

Aktualitet 17:06 - 28 Prill, 2017

Olsi ngacmon Armelën në sy të Fiorentinës

Olsi bën vrap në oborr, ku del edhe Armela dhe Fiorentina që nxjerrin rrobat për të tharë. Rastësisht Armela dhe Fiorentina janë veshur që të dyja...