Connect with Us

All posts tagged "ngacmim"

Aktualitet 19:35 - 19 Korrik, 2019

Ngacmoi seksualisht dy minorene/ Arrestohet 73-vjeçari

Një 73- vjeçar nga Vlora është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi akuzohet se ka kryer vepra të turpshme para dy minoreneve. Specialistët për Hetimin e...

Aktualitet 16:48 - 28 Maj, 2019

“Njerku më preku gjoksin”/ Moderatorja e famshme bën deklaratën tronditëse

Të shumtë janë personazhet që kanë marrë guximin për të rrëfyer ngjarjet që kanë tronditur fëmijërinë e tyre. Një rast të tillë e ka ndarë me...

Aktualitet 21:06 - 24 Maj, 2019

E akuzoi se i kishte ngacmuar të dashurin/ Këngëtarja e famshme i kërkon falje publike blogerit

Sherri mes James Charles dhe ish-mikeshës së tij Tati Westbrook bëri bujë në të gjitha mediat e huaja. Madje kjo gjë i shkaktoi atij humbjen e...

Aktualitet 19:35 - 20 Maj, 2019

“Më vjen për të vjellë kur më ngacmojnë kosovarët”/ Blogerja sqaron të vërtetën

Argjira Spanca është një nga blogeret dhe moderatoret më të reja të ekranit. Së fundmi atë e kemi parë teksa moderon në emisionin “E diell”. Por...

Aktualitet 17:48 - 14 Maj, 2019

“Regjisori i njohur më ngacmoi seksualisht”/ Artistja bën rrëfimin e papritur

Artistja e make-up, Pranvera Metolli ka bërë një rrëfim të papritur për publikun. E ftuar në emisionin “Trokit” ajo ka treguar një nga eksperiencat e saj...

Kryesore Show Biz 11:40 - 22 Mars, 2019

“Më kanë ngacmuar”/Sot është një nga moderatoret më të bukura shqiptare, por dikur ishte pre e bullizmit

Pavarësisht se është një nga moderatoret shqiptare më të bukura, Nevina Shtylla ka rënë dikur pre e bullizmit. Kjo ka ndodhur në fëmijërinë e saj dhe...

Aktualitet 21:27 - 28 Shkurt, 2019

Skandal në Divjakë/ E mitura ngacmohet seksualisht, policia dhunon babain e vajzës (Video)

Emisioni “Stop” në Tv Klan mbrëmjen e sotme ka trajtuar rastin një ngacmimit seksual të një 13-vjeçareje në Divjakë dhe dhunën e ushtruar nga policia ndaj...

Ministri i Brendshem, Sander Lleshaj ne deklarate per mediat
Aktualitet 14:16 - 12 Shkurt, 2019

Lleshaj e mori në mbrojtje/ Zbardhet dëshmia e policit

Shefi i policisë i zonës  Gruemirë në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti i cili akuzohet për ngacmim  seksual të një 15-vjeçareje ka dhënë sot dëshminë në...

Berhan bajrakurti
Aktualitet 17:01 - 11 Shkurt, 2019

Ngacmoi të miturën/ Kush e përkrahu shefin e policisë?

Kryetari i Partisë Demokartike, Lulzim Basha e ka cilësuar skandalin e shefit të policisë së zonës Gruemirë (Malësi e Madhe), Berhan Bajrakurti, si një ngjarje e...

Ministri i Brendshem, Sander Lleshaj ne konference per mediat
Aktualitet 16:02 - 11 Shkurt, 2019

Skandali i shefit të policisë/ Gazetari kërkon shkarkimin e Lleshajt

Gazetari i ekonomisë Klodian Tomorri ka reaguar me tone të ashpra ndaj ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshajt pas skandalit të shefit të policisë së zonës Gruemirë...

Kryesore Show Biz 11:53 - 21 Dhjetor, 2018

Eliza Dushku rrëfen detajet e ngacmimit seksual nga aktori i famshëm!

Eliza Dushku ka folur për të parën herë, pas lajmit që u bë publik në media ku theksohej se ka fituar 9.5 milionë dollarë nga televizioni...

Kryesore Show Biz 21:45 - 15 Dhjetor, 2018

Tayna dhe Ledri po ngacmojnë njëri-tjetrin me komente, por kjo nuk është e gjitha

Reperja e famshme shqiptare Tayna ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen e saj të 22-të. Dhe mes fotove me kurorën si mbretëreshë ajo ka postuar dhe...

Kryesore Show Biz 11:56 - 14 Dhjetor, 2018

Eliza Dushku fiton $9.5 milion në padinë për ngacmim seksual

Rrjeti televiziv amerikan CBS pagoi $9.5 milion kundrejt aktores shqiptare Eliza Dushku. Dushku u ankua për ngacmim seksual në sheshxhirimin e serialit “Bull” dhe më pas...

Aktualitet 09:59 - 27 Gusht, 2018

Ngacmonte prej muajsh të renë/ 23 vjeçari e pëson keq

Një 23 vjeçar nga fshati Gjormë i Vlorës, është arrestuar pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një të re. Sipas policisë M.A, kishte ngacmuar 22 vjeçaren...

Aktualitet 16:59 - 10 Gusht, 2018

Ngacmon të riun nga Kavaja/ Arrestohet 59 vjecari gej

Ngacmimet seksuale nuk kanë kohë, moshë, por as gjini. Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në zonën më të frekuentuar të Tiranës, që njihet ndryshe edhe...

Aktualitet 22:01 - 27 Mars, 2018

Video/ Hoxha “shërues” në Tiranë që ngacmon seksualisht gratë

Fatmir Lloçi është një person që është vetëquajtur hoxhë e shërues, i cili e ushtron aktivitetin në banesën e tij në Tiranë. Nën petkun e atij...

Aktualitet 23:40 - 29 Janar, 2018

Kolegët e ngacmonin seksualisht/ Gruaja merr hak në mënyrën më të mirë

Ngacmimet seksuale janë bërë pjesë e momentit. Shumë gra kanë ngritur zërin dhe tregojnë se çfarë po ju ndodh. Ka qënë një grua e cila ka...

Aktualitet 20:30 - 11 Janar, 2018

Modelja e njohur tregon për ngacmimin seksual që ka pasur në moshën 17 vjeçare

Modelja e njohur mbipeshë Ashley Graham ka treguar për emisionin ‘The View’ se është ngacmuar seksualisht në moshën 17 vjeçare kur ka qënë në set. Pas...

Aktualitet 10:08 - 14 Gusht, 2017

Ngacmon në rrugë një vajze të re/ Si e pëson 34-vjeçari në Tiranë

Një 34-vjeçar ka ngacmuar seksualisht një vajzë të re në qytetin e Tiranës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:30 në rrugën  “Preng Bib Doda”, ku shtetesja...

Aktualitet 20:41 - 14 Maj, 2017

Ngacmoi nxënësen 14-vjeçare/Mësuesi shpërthen në gjykatë: A jeni në terezi more?!

Gjykata e Tiranës vendosi të izolojë në paraburgim 64- vjeçarin Hasan Martani, i dyshuar për ngacmim seksual të një prej nxënëseve të tij në shkollën 9-...

Kryesore Show Biz 12:44 - 15 Mars, 2017

FOTO/ Armina Mevlani “ngacmon” Shkëlzenin

Blogerja Armina Mevlani çdo ditë e më shumë tashmë bën dedikime ndaj Shkëlzenit dhe nuk e ka aspak problem më tashmë që edhe ta këshilloj apo...

Life Style 09:54 - 23 Shkurt, 2017

Kujdes kur ngacmoni një vajzë/ Ja çfarë pëson ky shofer (Video)

Një djalë në timonin e një furgoni ka tentuar të ngacmonte një vajzë, teksa të dy kishin ndaluar në semafor. Djali ka nisur bisedën me vajzën,...

Life Style 19:15 - 23 Nentor, 2016

Rrëfim/I urova pushime të mbara / Më raportoi për ngacmim

“lashë një letër në xhamin e parë të makinës së një shoqeje dhe tashmë ajo më ka raportuar për ngacmim”, kështu fillon letra e një 21-vjeçari...