Connect with Us

All posts tagged "nga"

Aktualitet 09:31 - 10 Mars, 2019

Nga sherri për xhirimin e gomave deri te atentati/ Zbulohet e kaluara e boksierit të grupit “Bajri”

Nelson Hysa, boksieri që u arrestua ditën e djeshme në Tiranë është një emër  mjaft i njohur për Policinë. Hysa u kap si pjesë e grupit...

alesia bami ne stop
Aktualitet 14:57 - 31 Janar, 2019

U shfaq në Top Channel/Tv Klan “ndëshkon” balerinën

Alesia Bami,velina e emisionit “Stop” në TV Klan,është larguar nga ky emison, Ndërkohë që një velinë tjetër me emrin Gloria,është shfaqur në vend të saj. Sipas...

Aktualitet 13:23 - 23 Janar, 2017

Ish-gruaja e Ramës propagandë me miliardat e Sorosit/Ja shuma që merr për të ofruar organizatat e tij në Maqedoni

Një ndër faqet më të mëdha në Maqedoni “Dvdenik” është hapur sot me një akuzë të rëndë ndaj ish-bashkëshortes së kryeministrit Edi Rama. Gazeta shkruan se...

Aktualitet 11:43 - 23 Janar, 2017

Merr fund ankthi/Naftëtari zbret pas 3 orësh nga oxhaku

Merr fund tmerri në Fier. Punonjësi i rafinerisë negocion dhe zbret nga oxhaku i uzinës pas 3 orësh. 50-vjeçari Agim Myrdini kërcënoi se do të hidhej...

Aktualitet 14:25 - 20 Janar, 2017

10 arsyet pse Rama i trembet votimit elektronik

Deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, i kundërpërgjigjet kryeministrit Edi Rama, i cili është kundër votimit elektronik në zgjedhjet e 18 qershorit. Bylykbashi rendit 10 arsye...

Femra 14:30 - 7 Janar, 2017

Hiqni dorë nga …

“Chocker” kanë qenë një ndër trendet më të pëlqyera në 2016, por duket se kjo nuk vazhdon edhe për këtë vit. Fillimisht në shfaqjen e Coachella...

Femra 19:00 - 30 Dhjetor, 2016

Hiqni dorë nga …

Disa gjëra që ju i bëni në jetë vetëm e komplikojnë situatën dhe, kur keni një sjellje të tillë, në të vërtetë jeni duke i shtuar...

Aktualitet 13:23 - 6 Tetor, 2016

Rama gënjen se i është bërë fytyra shollë

Sekretari i Përgjithshëm i Partinë Demokratike Arben Ristani deklaroi në Kuvend se kryeministri gënjen dhe flet për variant nga mendja e tij. “Kryeministri del këtu e...

Kuriozitete 12:15 - 13 Janar, 2015

28- vjecari me i shkurter

Edward Hernandez është 28 vjeçar, dhe ëndërra e tij është që të posedojë një fermë në vendin e tij, të ketë një të dashur dhe të...

Life Style 11:26 - 7 Dhjetor, 2014

Caji i bërë nga degët e dardhës pastron veshkat dhe përmirëson pamjen

Për 3-4 muaj të konsumit të rregullt të çajit do të zhduken “fluturat” para syve, përmirëson pamjen, dhe përmirëson funksionimin e veshkave. Merreni një degë të...

Life Style 11:21 - 7 Dhjetor, 2014

Humbni peshë pa hequr dorë nga ushqimet e preferuara

Kur ju hani është shumë e rëndësishme kontrollimin e peshës. Njerëzit gabimisht besojnë se është e mundur që të humbin peshë vetëm nëse hanë më pak,...

Life Style 10:08 - 7 Dhjetor, 2014

Të lodhura nga burrat e dehur, gratë sulmojnë lokalet ku tregtohen pije alkoolike

Së paku 100 gra nga një fshat në veri të Indisë, kanë sulmuar disa lokale ku tregtoheshin pije alkoolike, pasi bashkëshortët e tyre deheshin çdo mbrëmje....