Connect with Us

All posts tagged "Neymar"

Aktualitet 10:56 - 5 Nentor, 2018

Ish e dashura seksi e Neymar/I shokon të gjithë me format bombastike

Përveç se një futbollist i madh në fushë, Neymar njihet edhe për jetën e shthurur dhe për të dashurat e shumta që i ndryshon shpesh. Njëra prej tyre...

Kryesore Show Biz 01:20 - 13 Shkurt, 2018

Diva e karnavaleve në Rio/ E dashura e Neymar lë gojëhapur njerëzit

Neymar dhe Bruna Marquezine janë në një lidhje të gjatë së bashku edhe pse pas transferimit të yllit brazilian te PSG pati një krisje në marrëdhënien...

Aktualitet 16:27 - 25 Janar, 2018

PSG i vendos kusht Neymarit për largimin tek Reali

Superylli brazilian i PSG-së, Neymar, vazhdon të jetë top synim i Real Madridit për afatin kalimtar veror. Megjithatë, PSG ja ka vënë një kusht yllit brazilian...

Uncategorized 20:27 - 23 Janar, 2018

PSG ka vend vetëm për njërin nga Cavani dhe Neymar

Sulmuesi i Paris Saint-Germain ka pranuar për të parën herë se nuk do t’i ishte bashkuar klubit nëse do të ishte në dijeni se edhe lojtarët...

Kryesore Show Biz 19:00 - 7 Maj, 2017

Video që po thyen rrjetin/Futbollisti duke kërcyer twerk  me mikun e tij

Neymar është një nga futbollistët më të talentuar dhe më të pëlqyer nga të gjitha vajzat. Përtej imazhit që përcjell në fushë, ai është një djalë...

Aktualitet 09:49 - 9 Korrik, 2016

Foto/ Zbulohet lidhja e biznesmenit të martuar shqiptar me ish-të dashurën e Neymar

Një biznesmen shqiptar ka arritur të bëjë për vete një nga femrat më të përfolura në Serbi. Bëhet fjalë për Soraja Vuçeliç, e cila shquhet jo...