Connect with Us

All posts tagged "news"

Sociale 22:50 - 21 Nentor, 2019

Ilva Tare: “Do të bëhemi zëri i qytetarëve përmes ndershmërisë dhe paanshmërisë”

Ilva Tare prezanton misionin e “Euro News Albania” Misioni i medias në ditët e sotme nuk është kryerja e rolit të përçuesit të zhurmës dhe kaosit...

Aktualitet 18:23 - 5 Dhjetor, 2018

BE nxjerr zbuluar Rusinë/ Shpenzon 1,1 miliardë euro në vit për fake news

Zëvendëspresidenti i Komisionit Europian, Andrus Ansip ka deklaruar se Rusia investon një buxhet  prej 1,1 miliardë eurosh në vit për të “Fake News“. Mësohet se Komisioni...

Aktualitet 14:27 - 9 Tetor, 2018

Në panik Salianji/ Shpërthen ndaj gazetares

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji gjatë një interviste për çështjen “Babale” në rubrikën “Opinion” në News 24 ka debatuar ashpër me gazetaren Ola Bruko. Salinjani...