Connect with Us

All posts tagged "nevina"

Aktualitet 13:40 - 18 Qershor, 2019

Video- E pyet për futbollistin shqiptar, Nevina Shtylla i mbyll gojën Manushit

Para disa javësh një lidhje romantike mes Nevina Shtylles dhe futbollistit shqiptar Eroz Grezda u përfol gjatë në mediat rozë. Thashethemet e fundit ishin para pak...

Kryesore Show Biz 12:10 - 13 Qershor, 2019

Nevina Shtylla dhe futbollisti shqiptar në një lidhje? Ja dyshimet që kanë fansat

Para gjashtë muajsh në mediat rozë u tha se moderatorja e ëmbël Nevina Shtylla dhe futbollisti i kombëtares Eros Grezda mund të kishin nisur një histori...

Aktualitet 13:40 - 12 Qershor, 2019

“Pa taka dhe makeup”/ Kë “ironizon” Nevina Shtylla?

Ajo njihet si një ndër moderatoret më të bukura dhe të dashura të ekranit shqiptar. Nevina Shtylla përmes një fotoje në rrjetet sociale ka habitur duke shkruar:”Plazh...

Aktualitet 15:39 - 3 Maj, 2019

Nga Miss Shqipëria në moderatoren më të suksesshme/Kush është Nevina Shtylla, vajza e ëmbël e ekranit shqiptar

E njohur si vajza më e ëmbël e ekranit, moderatorja Nevina Shtylla , i është futur në zemër çdo shqiptari përmes suksesit të saj dhe shkathtësisë...

Kryesore Show Biz 11:40 - 22 Mars, 2019

“Më kanë ngacmuar”/Sot është një nga moderatoret më të bukura shqiptare, por dikur ishte pre e bullizmit

Pavarësisht se është një nga moderatoret shqiptare më të bukura, Nevina Shtylla ka rënë dikur pre e bullizmit. Kjo ka ndodhur në fëmijërinë e saj dhe...

Kryesore Show Biz 12:40 - 18 Dhjetor, 2018

Nevina Shtylla nuk vesh kostume popullore?! Moderatorja përgjigjet me fakte!

Moderatorja Nevina Shtylla udhëtoi drejt Cappadocia-s dhe nuk hezitoi të bënte një foto me kostumin tradicional të vendit, e foton më pas ta publikonte për miqtë...

Kryesore Show Biz 11:25 - 21 Nentor, 2018

Jo vetëm në “Procesi Sportiv”! Nevina dhe Fjoralba mbledhin forcat për projektin e ri televiziv

Nevina Shtylla është shfaqur këtë sezon të ri televiziv krahas Edi Manushit, në emisionin kushtuar sportit “Proçesi Sportiv”. Ndërsa, Fjoralba Ponari po bëhet gati për emisionin...

Kryesore Show Biz 13:10 - 6 Nentor, 2018

Nga sherri me Nevinën tek rrahja nga Saimir Kodra, nuk mbarojnë konfliktet për Eni Shehun

Pak ditë më parë u përfol në mediat rozë për një hatërmbetje mes gazetarit Eni Shehu dhe prezantueses Nevina Shtylla. Ishte kjo e fundit që në...

Aktualitet 10:25 - 3 Nentor, 2018

Eni Shehu nuk e lë me kaq: “Mesa duket i mungoj profesionalisht Nevinës”

Derisa të kemi një përballje mes dy ish-kolegëve, marrëdhënia mes tyre do të vijojë të jetë në qendër të vëmendjes së mediave. Ndonëse Nevina Shtylla i...

Aktualitet 11:19 - 2 Nentor, 2018

“Nuk kemi qenë kurrë shokë!” Eni Shehu reagon pas lajmit për “përplasjen” me Nevinën

Një ditë pas lajmit se moderatorja Nevina Shtylla dhe gazetari Eni Shehu, kanë pasur një mosmarrëveshje dhe nuk flasin me njëri-tjetrin, ka mbërritur dhe reagimi i...