Connect with Us

All posts tagged "nervat"

Politikë 22:54 - 6 Janar, 2020

“Qetësojeni atë djalë”/ Ish deputetin nuk e mbajnë nervat

Ish deputeti demokrat, Tritan Shehu është përplasur ashpër mbrëmjen e sotme në emisionin “Open” në Top Channel, me analistin Olsi Jazexhiu. Debati nisi kur Shehu tha...

Life Style 19:00 - 2 Qershor, 2015

Kujdes me nervozizmin

  Para se të nervozoheni, mendoni për shëndetin tuaj, pasi një studim i ri ka dëshmuar se zemërimi mund të jetë i keq për shëndetin po...

Aktualitet 19:24 - 1 Janar, 2015

Alkoli është helm për nervat

Për Vitin e Ri trokiten gotat – me verëz të gazuar apo shampanjë dhe ato përmbajnë, dihet, alkool. Edhe në sasi në vogla ai ndikon në...