Connect with Us

All posts tagged "neokomunistet"

Politikë 11:17 - 25 Janar, 2020

Qorri dështoi përfundimisht me minierat, minatorët folën vetë

Ka dështuar përfundimisht kauza e Organizatës Politike të Arlind Qorrit në Bulqizë. Protesta që neo-komunisti u mundua të krijonte artificialisht mbi një kauzë dhe problematikë të...

Aktualitet 11:02 - 3 Nentor, 2015

Kush janë grupet e komunistëve të rinj?/Kur Ramistët radikalë i qëllojnë me vezë Ramës

*Elvi FUNDO Disa të rinj neo komunistë osë sic ju pëlqen të vetë quhen radikalë të majtë, dje hodhën disa vezë mbi kryeministrin Rama. Në fakt...