Connect with Us

All posts tagged "Nene"

Politikë 19:59 - 1 Prill, 2020

Grida Duma “i përvishet” Ramës/ Publikon videon e nënës me fëmijë në krahë që s’ka të hajë

Ish-deputetja e Partisë Demokratike ka reaguar lidhur me deklaratat e kryeministrit Edi Rama, i cili tha për mediat se askush nuk po vdes për bukë. Duma...

Sociale 15:18 - 31 Mars, 2020

Klithma e nënës me 4 fëmijë në karrige me rrota/ 1 muaj pa ushqime dhe ilaçe

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një nëne e cila thotë se ka 4 fëmijë në karrige me rrota. Sipas saj, prej 1 muaji...

Kronika 16:02 - 24 Janar, 2020

Dhuna “kafshërore” ndaj vajzës së saj/ Lihet në burg nëna e 13 vjeçares

Gjykata ka vendosur arrest me burg për Elisabeta Mitën e cila dhunoi vajzën e saj 13 vjeçare. Elisabeta Mita akuzohet për dhunë ndaj vajzës së saj...

Kronika 15:05 - 21 Janar, 2020

“Ia kam dhënë unë shpirtin dhe do ia marr unë”/ Kush është nëna që dhunonte mizorisht vajzën e saj

Elisabeta Meta është nëna që dhunoinë mënyrë “kafshërore” vajzën e saj të mitur. 41 vjeçarja nga Saranda u pa në disa vidoe të publikuara nga Fiks...

Kronika 15:09 - 11 Tetor, 2019

I biri iu vra në apartamentin e Marsida Qatjas/ 30 vjeçarja mesazh nënës së Dritan Haxhollit

Marsida Qatja, 30 vjeçarja e cila u cilësua si “molla e sherrit”për ngjarjen në Kavajë, i ka dërguar mesazh nënës se Dritan Haxhollit, i cili mbeti...

Aktualitet 20:49 - 19 Korrik, 2019

Pritjes i erdhi fundi/ Këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja shumë e dashur rona nishliu është bërë nënë për herë të parë. Sipas disa burimeve për “Prive.al”, këngëtarja është bërë mama e një vjaze, të...

Aktualitet 14:10 - 3 Qershor, 2019

Foto/ Trashëgimtarja e Top Channel nënë për herë të dytë, tregon barkun e rrumbullakosur në Maldive

Pak ditë më parë Sara Hoxha përmes një fotoje në Instagram ka bërë të ditur se është shtatzënë për herë të dytë pas djalit të saj...

Aktualitet 11:10 - 3 Qershor, 2019

“Dua të jem nënë single”/ Ish banorja e BB rrëfehet për jetën e saj si beqare

Xhensila Pere mbetet një nga vajzat më simpatike të ekranit, por edhe ndër të më të komentuarat që nga pjesëmarrja në “Big Brother”. Jeta e saj...

Aktualitet 10:10 - 25 Maj, 2019

Pasi u bë nënë/Almeda Abazi i habit të gjithë, jep lajmin e madh për karrierën e saj

Pak javë pasi Almeda Abazi dhe partneri i saj Tolgahan, u bënë prindër për herë të parë, ish modelja ka dhënë një lajm shumë të mirë për...

Aktualitet 10:40 - 21 Maj, 2019

“Ju kemi hy në shpi, ju kemi pastruar nënat”/Aktorit shqiptar nuk i del inati i pikëve të Eurovision

Finalja e madhe e “Eurovision” këtë vit u përfaqësua nga këngëtarja Jonida Maliqi e cila na ngriti të gjithëve zemrat peshë me këngën “Ktheju Tokës”. Juria...

Aktualitet 22:34 - 14 Maj, 2019

Aksident i rëndë/ Automjeti përplas nënën me dy fëmijët

Një aksident i rëndë ka ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Sikurse bëjnë me dije burime nga vendi i ngjarjes, një automjet ka goditur nënën me...

Kryesore Show Biz 17:02 - 13 Maj, 2019

“Puth nënën në buzë?”/ Fansat “masakrojnë” këngëtarin e famshëm

Këngëtari i famshëm kolumbian Maluma ka bërë një veprim që nuk është pritur mirë nga fansat e tij. Në një foto të postuar në Instagram, Maluma...

Aktualitet 10:25 - 13 Maj, 2019

“Sot i kuptova të gjitha nënat në botë”/Bieta Sulo i bën dedikimin e veçantë djalit

Moderatorja e njohur Bieta Sulo ka publikuar së fundmi disa foto ku shihet teksa pozon me djalin i cili është vetëm pak ditësh, dhe pranë tyre...

Kuriozitete 21:53 - 11 Maj, 2019

Ish-bashkëshorti e dhunoi për shumë vite/ Vajza falenderon nënën që nuk e braktisi

Programi “Dua të të bëj të lumtur” ka sjellë në ekranet tona çdo të shtunë histori dashurie nga më të ndryshmet që kanë lindur në moshë...

Aktualitet 11:10 - 11 Maj, 2019

“Ai është këtu dhe është perfekt”/Kim Kardashian bëhet nënë për herë të katërt

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians”, Kim Kardashian dhe Kanye West janë bërë prindër për herë të katërt. “Ai është këtu dhe është perfekt”, shkroi...

Aktualitet 11:53 - 7 Maj, 2019

“Bebi ynë mbretëror lindi”/Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë duke ‘ironizuar’ Meghan Markle

Aktorja e njohur Amy Chummer dhe burri i saj Chris Ficher mirëpritën djalin e tyre mbrëmjen e se hënes dhe lajmin e bukur e bënë të...

Aktualitet 12:53 - 6 Maj, 2019

Dje u bë nënë për herë të parë/Zbulohet fotoja e Almeda Abazit me djalin e sapolindur

Ish miss Shqipëria Almeda Abazi e martuar me aktorin e famshëm turk Tolgahan, u bë nënë për herë të parë ditën e djeshme ku solli në...

Aktualitet 18:05 - 5 Maj, 2019

Prezantuesja e njohur bëhet nënë për herë të katërt/ Zbulohet emri i vajzës

Prezantuesja e njohur Ermira Çausholli është bërë nënë për herë të katërt. Vetëm një ditë më parë ajo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të...

Aktualitet 12:43 - 5 Maj, 2019

Nga emri tek pesha e bebes/Almeda Abazi bëhet nënë për herë të parë

Pas 3 viteve lidhje,Tolga dhe Almeda u martuan në shkurt të 2017-ës. Pak ditë më parë, Almeda postoi një foto në Instagram ku tregonte se në...

Aktualitet 10:53 - 5 Maj, 2019

“Është shumë e rëndë kur nëna humb një fëmijë”/Këngëtarja shqiptare përlotet në emision

Shumë vite më parë, Fjolla Morina ka humbur të atin. Dhe gjithashtu 3 vite më parë, humbi edhe partnerin e saj, si pasojë e një atentati...

Kryesore Show Biz 11:25 - 28 Prill, 2019

Modelja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Diellza Kolgeci është bërë mbrëmjen e djeshme nënë për herë të parë. Sipas ‘Prive’ lindja ka ndodhur në mesnatë dhe ajo ka sjell në jetë vajzën...

Kryesore Show Biz 13:25 - 27 Prill, 2019

Nënë e një fëmijë/53 vjeçarja tregon sekretin e rinisë dhe linjave perfekte

Donna Omanski, një dietologe dhe modele nga Queensland, ka treguar se me vullnet dhe përpjekje mosha mund të jetë thjesht një numër. 53-vjeçarja është marrë me...

Kryesore Show Biz 12:10 - 26 Prill, 2019

“Do të bëhem nënë”/Këngëtarja shqiptare zbulon lajmin e bukur në një mënyrë të veçantë

Ende pa kaluar viti i parë si e martuar me partnerin shumëvjeçar, Fiori, kengetarja Rona Nishliu ka dhënë një lajm të bukur. “RTV21” shkruan se në kopertinën...