Connect with Us

All posts tagged "negative"

Life Style 14:10 - 14 Korrik, 2019

Ushqimet ju japin efekte negative në trup? Zbuloni se në çfarë orari duhet t’i konsumoni

Ndodh shpesh herë që ushqimet që ju konsumoni t’ju shkaktojnë fryrje ose efekte negative në ditet në vijim. Por çdo gjë e ka një rregull dhe...

Kryesore Show Biz 12:53 - 8 Prill, 2019

“Shkruheshin gjëra negative, tani flasin mirë për ne”/Reperi shqiptar i prek të gjithë me postimin

Me hitin e tij “My year”,reperi i njohur shqiptar Gashi po korr një sukses të jashtëzakonshëm në SHBA.Ai gjithmonë e ka treguar hapur origjinën e tij...

hakmarrja
Aktualitet 20:20 - 2 Prill, 2019

Hakmarrja/ A është vërtet e ëmbël?

Jo! Hakmarrja e ngarkon shumë mendjen dhe bën që të keni gjatë gjithë kohës mendime dhe një qasje negative ndaj botës. Në një studim të kryer...

Aktualitet 19:23 - 25 Mars, 2019

Rrëfimi i sinqertë i Majlinda Bregut/ Tregon si e ndikojnë komentet negative në drejtim të saj

E ftuara e rradhës në emisionin “My Living”, ishte Majlinda Bregu, e cila rrëfeu për moderatoren raportet me familjen, politikën dhe punën aktuale. Në një rrëfim...

Kryesore Show Biz 10:40 - 24 Mars, 2019

“Negative dhe arrogante”/Arjola Shehu tregon intervistën që nuk donte të bënte me këtë këngëtare

Arjola Shehu ka qenë e ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb” të Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut ku ka treguar të rejat e fundit nga...

anet negative te shigjetarit
Aktualitet 20:00 - 30 Janar, 2019

Anët negative të Shigjetarit/Ja çfarë duhet të dini

Tani  do të flasim për shenjën më argëtuese  të  zodiakut. Komikët  e mëdhenj janë të gjithë Shigjetar në horoskop. Shigjetari është një nga shenjat më optimiste...

Aktualitet 21:40 - 20 Dhjetor, 2018

Energjia negative të ka vënë me shpatulla pas murit, ja shenjat

Në disa kultura njihet si syri i keq, në disa kultura të tjera njihet si energji negative. Gjithsesi kjo lloj energjie ka një efekt negativ në...

Kryesore Show Biz 20:30 - 18 Nentor, 2018

E ‘mbytën’ me komente negative, është ky propozimi më i keq që keni parë?

I fejuari i saj tashmë Dennis Galvin ka menduar se ky ka qenë momenti më i përshtatshëm për t’i propozuar asaj. Video e propozimit është bërë...

Aktualitet 10:14 - 18 Shtator, 2018

“Populli shqiptar po mjerohet”/ Qytetarët “masakrojnë” Ramën

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme duke postuar një video në rrjetet sociale. Pamjet e kësaj videoje të postuar nga kryeministri tregojnë se...