Connect with Us

All posts tagged "ne itali"

Kronika 12:35 - 28 Korrik, 2019

Ra në pishinë pak ditë më parë/Ndërron jetë vogëlushja shqiptare në Itali

Një vogëlushe 4 vjeçare, e cila u rrëzua  në pishinë pak ditë më parë, mësohet se sot ka ndërruar jetë. Leandra Kotori, vajza 4-vjeçe nga Shqipëria,...

krimi i organizuar
Aktualitet 13:23 - 18 Korrik, 2019

Në kërkim ndërkombëtar për trafik droge/ Kapet në Rinas 40-vjeçari shkodran

Policia ka arrestuar sot në Rinas një person i cili ishte në kërkim ndërkombëtar për veprat penale “Organizatë kriminale” dhe “Trafik i lëndëve narkotike”. I arrestauri...

Aktualitet 10:47 - 20 Gusht, 2017

Kapet shqiptari me kërkim ndërkombëtar/ Ishte dënuar me 10 vjet burg në Itali (Emri)

Gjatë operacionit të quajtur “Weekend” të zhvilluar nga policia shqiptare është kapur një shtetas i dënuar me 10 vjet burg në shtetin italian. Policia konfirmoi se...