Connect with Us

All posts tagged "ndryshon"

Aktualitet 21:50 - 25 Prill, 2019

Basha ndryshon mendje për Reformën Zgjedhore

Kreu i PD-së, Lulzim Basha në një lidhje telefonike me emisionin “Të Paekspozuarit” foli rreth situatës aktuale në vend. Sipas Bashës, qeveria ka frikë krimin sepse...

Showbizz 10:40 - 27 Tetor, 2015

Khloe Kardashian ndryshon modelin e flokëve

Khloe Kardashian është duke kaluar javët më të vështira në jetën e saj teksa ka qëndruar për krah të shoqit, lamar Odom në spital. Ylli i...

Showbizz 09:57 - 12 Tetor, 2015

Ndryshon Era, ja si duket ajo tani (Foto)

Këngëtarja simpatike Era Istrefi ka vendosur të ndryshojë look dhe ka hequr rastat pa të cilat nuk do të ishte ajo që është. Bukuroshja duket ndryshe...

Showbizz 18:47 - 12 Shtator, 2015

Kida ndryshon përseri stilin e flokëve

Këngëtarja e re në moshë, por shumë e kërkuar për publikun shqiptar, Orhidea Latifi, apo siç njihet, Kida, ka pak kohë që e ka ndërruar pamjen...

Showbizz 14:00 - 12 Qershor, 2015

Malik ndryshon flokët

  Ish ylli i grupit britanik muzikore One Direction po ja kalon mjaft mirë në lidhjen e tij me bukuroshen Perry Edwards. Zayn Malik u fotografua...

Showbizz 20:00 - 30 Maj, 2015

Bedingfield ndryshon look

  Natasha Bedingfield tërhoqi vëmendjen e gjithë të praniashmëve si dhe fotografëve për shkak të ngjyrës së saj rozë të flokëve. Bjondia e përhershme, këngëtarja 33...

Kryesore 08:31 - 28 Mars, 2015

Kujdes! Nesër ndryshon ora, akrepat lëvizin 60 minuta para

Ditën e nesërme, në të gdhirë të datës 29 akrepat e orës do të lëvizin 60 minuta para. Ndërrimi do të bëhet në orën 02:00 të mëngjesit...