Connect with Us

All posts tagged "ndricim xhepa"

Kultura 11:49 - 21 Janar, 2020

63-vjetori i lindjes së Ndriçim Xhepës/ Teatri Kombëtar uron aktorin

Teatri Kombëtar ka uruar një nga aktorët më të mëdhenj dhe më të vendit tonë, Ndriçim Xhepa, në 63-vjetorin e lindjes të tij. Ndriçim Xhepa u...

Sociale 20:01 - 16 Janar, 2020

“Ishte shumë rëndë”/ Ndriçim Xhepa rrëfen momentet e fundit të Xhevdet Ferrit

Aktori Ndriçim Xhepa, ka rrëfyer mes dhimbjes momentet e fundit të Xhevdet Ferrit. Në një lidhje për TV “News 24”, ai thotë se shkoi për ta...

Aktualitet 14:32 - 14 Korrik, 2018

“Shpërthen” Ndriçim Xhepa/ Zbulon gënjeshtrën e Veliajt

Kam pesëmbëdhjetë vjet që e jap këtë kontribut të vogël qytetar për komunitetin ku banoj.” përgjigjet Ndriçim Xhepa, një ditë pas lajmeve që nisën të qarkullonin...

Aktualitet 18:55 - 13 Maj, 2018

Ndriçim Xhepa i nënshtrohet një tjetër operacioni/ Aktori i njohur në reanimacion

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa është shtruar sërish në spital. Ndriçim Xhepa e ka kaluar me sukses një tjetër ndërhyrje kirurgjikale, në një spital privat në kryeqytet....

Kultura 12:53 - 14 Shkurt, 2018

Zhvendosja e Teatrit Kombëtar, flet Ndriçim Xhepa/ “Artistët të mos largohen pa u rrafshuar godina”

Zhvendosja e Teatrit Kombëtar dhe projektligji për Artin dhe Kulturën, prej disa ditësh kanë “zgjuar” reagimin e artistëve. Të shumtë kanë qenë aktorët dhe artitët që...

Showbizz 09:51 - 4 Shkurt, 2017

Më në fund rrëfehet Ndriçim Xhepa: Ja pse nuk flas

Mbrëmjen e djeshme, në studion e Arian Çanit në “Zonë e lirë”, aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa ka rrëfyer disa sekrete nga jeta e tij dhe...

Kultura 10:35 - 8 Qershor, 2015

Historia e dashurisë mes Eva Alikajt dhe Ndriçim Xhepës, Kristaq Mitro: Margarita më kërkoi që t’i ndaja

Disa javë më parë, aktorja e njohur Eva Alikaj, shprehej në një intervistë, se Ndriçim Xhepa ka qenë dashuria e saj. Dashuri që nuk përfundoi në...

Life Style 10:59 - 26 Prill, 2015

Eva Alikaj: Ndriçim Xhepa ishte dashuria e jetës sime

Aktorja e njohur Eva Alikaj, në një intervistë për suplementin “Unë Gruaja” në Gazetën Panorama, flet për raportin e saj me kolegun, artistin e njohur Ndriçim...