Connect with Us

All posts tagged "ndreu"

Politikë 15:13 - 17 Gusht, 2019

“Shihemi në Gjykatë”/ PD i përgjigjet “dhëmb për dhëmb” Ndreut

Sekretari për Çështjet Zgjedhore në Partinë Demokratike, Ivi Kaso ka reaguar pas paralajmërimit të Pjerin Ndreut se do të “përballen në gjykatë”. Në një postim në...

Politikë 14:01 - 17 Gusht, 2019

Habit Pjerin Ndreu/ Ftesë publike Lulzim Bashës, ja çfarë i kërkon

Pjerin Ndreu, i cili u zgjodh kryebashkiaku i ri i Lezhës në zgjedhjet e 30 qershorit, ka reaguar pas video-mesazhit të kreut të PD-së, Lulzim Basha,...

Aktualitet 23:04 - 11 Korrik, 2019

Pjerin Ndreu “dhëmbë për dhëmbë” me Ndocajn/ “Jam i gatshëm të përballem”

Pjerin Ndreu i cili u shpall fitues në Bashkinë e Lezhës, i është përgjigjur akuzave të kundërshtarit të tij, Eduart Ndocaj, i cili mbrëmjen e sotme...

Aktualitet 19:48 - 18 Maj, 2019

Denoncimi i Pjerin Ndreut/ Ju tregoj si vidhen fondet në Bashkinë e Lezhës

Ish deputeti i Partisë Socialiste,  Pjerin Ndreu, tashmë kandidat për bashkinë e Lezhës në zgjedhjet vendore, ka hedhur akuza të forta teksa deklaroi se në Bashkinë...

Aktualitet 10:33 - 13 Maj, 2019

Pjerin Ndreu jep dorëheqjen nga mandati i deputetit/ Ja kush e zëvëndëson  

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu ka paraqitur sot dorëheqjen nga mandati i deputetit. Ndreu ka hequr dorë nga mandati, pasi do të garojë në zgjedhjet...

Aktualitet 11:30 - 23 Mars, 2019

Ndryshim rrjedhe në Kongresin e PS?/ Deputeti: Do flas për Bashkinë që nuk dua

Në Kongresin e Partisë Socialiste, ndërsa disa kryebashkiakë socialistë në fjalën e tyre e kanë vënë theksin tek “Bashkia që duam”, ka pasur edhe një ndryshim...

Aktualitet 09:31 - 13 Nentor, 2018

Sondazhi/ Zbulohet kandidati favorit për kryetar bashkie

Disa muaj më parë, një sondazh i Euro Albania, i realizuar në qytetin e Lezhës, zbulon se kandidati favorit për të drejtuar bashkinë e këtij qyteti...

Aktualitet 10:48 - 1 Nentor, 2018

Pjerin Ndreu sfidon publikisht Sali Berishën/ Jap dorëheqjen nëse…

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu nga foltorja e Kuvendit, i ka drejtuar një sidë publike ish-kryeministrit Sali Berisha. Duke reaguar pas denoncimeve të njëpasnjëshme të...

Aktualitet 11:18 - 31 Tetor, 2018

Një tjetër deputet i PS përfshihet në skandal/ Përfitimet marramendëse

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot mesazhin e një qytetari dixhital, i cili hedh akuza të forta në drejtim të deputetit të PS, Pjerin Ndreu. Denoncuesi...

Aktualitet 10:28 - 29 Tetor, 2018

Vrasja e 35-vjeçarit grek/ Deputeti bën deklaratën e fortë

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu ka reaguar pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në Bularat të Gjirokastrës, ku pas shkëmbimit të zjarrit me policinë mbeti...

Aktualitet 13:01 - 26 Tetor, 2018

Foto/ Deputeti i PS, pushime me trafikantin e arrestuar

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në ‘faqen e tij në rrjetet sociale një foto ku shihet deputeti i PS, Pjerin Ndreu me vëllain e ish-deputetit të...

Ermonela felaj
Aktualitet 14:55 - 24 Tetor, 2018

Video-Arrestimi i dy ish-deputetëve socialistë/ Zbulohet “kurbani” i radhës i Ramës

Pjerin Ndreu është deputeti i parë i Partisë Socialiste që ka komentuar dhe kritikuar ashpër veprimet e Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë, të cilat u konkluduan...

Aktualitet 11:39 - 22 Tetor, 2018

“Veprime skandaloze dhe me dy standarte”/ Deputeti i Ramës kundër Fatmir Xhafajt

Paraditen e sotme në ambjentet e Kuvendit është mbledhur grupi parlamentar i Partisë Socialiste, ku mes të tjerash është diskutuar edhe në lidhje me arrestimin e...

Aktualitet 09:47 - 19 Tetor, 2018

“E turpshme”, zbulohen prapaskenat e Asamblesë së PS/ Del në skenë një tjetër “Babale”

Deputeti  i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu ka ndarë me publikun një ngjarje që sipas tij ka ndodhur në mbledhjen e Asamblesë së PS në Lezhë, ndërsa...

Aktualitet 09:50 - 15 Tetor, 2018

“Rrjedhje kolektive në PD”/ Basha në panik

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu, deklaron se PD po shkon drejt rrjedhjes kolektive. Në një postim në rrjetet sociale, Ndreu mëshiron opozitën, e cila sipas tij ka...

Aktualitet 12:57 - 10 Tetor, 2018

I publikoi foton me trafikantin/ Deputeti sfidon Berishën

Pas publikimit të fotos së tij me një personazh ish-të dënuar nga ish-kryeministri Sali Berisha, ka reaguar deputeti i PS, Pjerin Ndreu. Në një postim në...

Aktualitet 20:08 - 3 Tetor, 2018

“Gazetarët deformuan ngjarjen”/ Pjerin Ndreu i përvishet mediave

Deputeti i Partisë Socialiste Pjerin Ndreu ka reaguar, pasi u tha se ai ishte arrestuar në Beograd. Në një postim në rrjetet sociale Ndreu ka shkruar...

Aktualitet 18:52 - 1 Gusht, 2018

Plazhi pa drita/ Deputeti socialist “kërcënon” Ramën me protesta

Plazhi i Tales në Lezhë ka 4 orë pa energji elektrike. Lidhur me këtë ngjarje ka reaguar deputeti socialist Pjerin Ndreu, i cili është përfaqësues i...

Aktualitet 15:32 - 24 Korrik, 2018

Deputeti i PS rrëfen drekën e dhunshme/ “Degjeneron” ish zv.ministrin e LSI

Deputeti socialist Pjerin Ndreu ka rrëfyer një histori të para disa kohëve, kur një ish-zv.ministër në qeverinë e Ramës por që vinte nga radhët e aleatëve,...

Aktualitet 14:29 - 8 Qershor, 2018

Thellohet skandali i radarëve/ Të përfshirë ministra dhe deputetë?

Një tjetër denoncim është bërë sot nga ish-kryeministri Sali Berisha, në lidhje me skandalin e Radarëve. Në një postim në faqen e tij në rrjetet sociale,...

Politikë 14:35 - 3 Maj, 2018

Saimir Tahiri surprizon deputetët e PS

Dorëzimi i mandatit të deputetit nga ish-ministri Saimir Tahiri ka sjellë reagime të shumta në skenën politike dhe jo vetëm. Vendimi i Tahirit është komentuar sot...

Aktualitet 20:36 - 6 Janar, 2018

Habit deputeti i Bashës: Jam dakort me Pjerin Ndreun  

Pas deklaratave të publikuara në rrjetet sociale nga deputeti i Partisë Socialiste në qarkun e Lezhës, Pjerin Ndreu se e vetmja arritje e kësaj qeverie në...

Aktualitet 19:31 - 6 Janar, 2018

Surprizon deputeti i Ramës/ Arritja e vetme e 100 ditëve të qeverisë, ruajtja e tepsisë

Deputeti i Partisë Socialiste në qarkun e Lezhës, Pjerin Ndreu ka suprizuar me një qëndrim të tij pasditen e sotme, ndërsa ka sulmuar qeverinë. Në një postim...