Connect with Us

All posts tagged "ndjekes"

Aktualitet 13:10 - 17 Prill, 2019

“Një epokë e re po vjen”/Modelja zemëron ndjekësit me deklaratën për ‘Notre Dame’

Para disa muajsh, modelja belge Marisa Papen vizitoi Hagia Sophia, një xhami osmane në Turqi që është kthyer në muze, por për pothuajse 1000 vjet ishte...

Kryesore Show Biz 11:40 - 10 Prill, 2019

Khloe Kardashian “kryqëzohet” nga ndjekësit pas fotos në Instagram

Ylli i muzikës, Diana Ross së fundmi ka festuar ditëlindjen dhe pjesë e festës ka qenë edhe Khloe Kardashian e cila ka magjepsur të gjithë me...

Kryesore Show Biz 10:26 - 4 Prill, 2019

“Sot do e kisha emrin Prena”/Kejvina Kthella habit ndjekësit me historinë e saj

A e imagjinoni dot Prena e “Xing me Ermalin”? Të gjithë e njohim sot si Kejvina Kthella, bukuroshen bjonde që ishte pjesë e programit të humorit,...

Kryesore Show Biz 11:53 - 19 Mars, 2019

Andrra Destani ndryshon look/Ndjekësit e saj nuk e kanë pritur aspak mirë

Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, përflitet gjithnjë për look-un e saj tërheqës dhe ëmbëlsinë që e karakterizon. Bukuroshja së fundmi ka ndryshuar...

Kryesore Show Biz 15:25 - 18 Mars, 2019

Më shumë se 14 milionë ndjekës/Ylli i Youtube hyn në histori me emisionin e saj të parë

Në shtator të këtij viti, ylli i Youtube-t Lilly Singh do të drejtojë një emision të përditshëm në orët e vona të mbrëmjes në NBC. Kësisoj,...

Kryesore Show Biz 10:53 - 27 Shkurt, 2019

“Bye-bye” Selena Gomez! Ja kush është zyrtarisht femra më e ndjekur në Instagram

Selena Gomez nuk është më femra më e ndjekur në Instagram, pasi ia ka zënë vendin një tjetër këngëtare. Dhe është zyrtarisht Ariana Grande! Kjo e...

Kryesore Show Biz 14:25 - 26 Shkurt, 2019

Arrin 1 milion ndjekës në Instagram, bukuroshja përshëndet nudo në vaskën me qumësht

Bukuroshja italiane Elena Morali është bërë e famshme nga spektaklet e humorit të Mediaset-it. Ajo është e fejuara e komikut Gianluca Fubelli, i njohur si “Scintilla”. Në profilin e...

Life Style 16:25 - 13 Shkurt, 2019

Çfarë po ndodh me Instagramin, vipave iu “zhduken” miliona ndjekës

Një nga rrjetet më të fuqishme si “Instagrami” është përfshirë në një sërë akuzash e polemikash sepse mendohet se ka fshirë një numër të madh profilesh të...

Life Style 11:57 - 13 Shkurt, 2019

Blerja e ndjekësve & verifikimi në Instagram e paligjshme, do të zbuloheni

Është koha e rrjeteve sociale dhe të gjithë janë të etur për pëlqime, ndjekës dhe komente. Shumë njerëz duan të bëhen “influencues” sot dhe po përpiqen...

Kryesore Show Biz 11:10 - 13 Shkurt, 2019

Kush është e famshmja shqiptare që kap 2 milionë ndjekës në Instagram?

Shtimi i numrit të ndjekësve duket se është kthyer në një sfidë mes të famshmëve shqiptarë. Personazhet publikë shqiptarë që arritën të mblidhnin 1 milion fansa,...