Connect with Us

All posts tagged "ndjekes"

Jasmin xheloze për këngëtaren e njohur/ “Iu komenton shoqeve karamele”
Showbizz 13:55 - 6 Prill, 2021

Andi publikon foton duke qeshur/ Komenti i Jasminës tërheq vëmendjen e të gjithëve

Andi dhe Jasmina janë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të lidhjes së tyre brenda në Përputhen. Dyshja kanë patur shumë zënka në...

Showbizz 09:50 - 6 Prill, 2021

Murati lë në pritje Sindin për Olën/ Rrjeti “plas” në komente

Në puntatën e kaluar të emisionit të Përputhen, Murati i habiti të gjithë me vendimin e tij. Pasi u kthye në studio ai tha se e...

I nxorën të "palarat" njëra-tjetrës/ Olsa Muhameti dhe Tea Trifoni “paralajmërojnë” ndjekësit
Showbizz 14:56 - 2 Prill, 2021

I nxorën të “palarat” njëra-tjetrës/ Olsa Muhameti dhe Tea Trifoni “paralajmërojnë” ndjekësit

Ish konkurrentja e Përputhen Tea Trifoni dhe producentja e emisionit duket se kanë lënë mosmarrëveshjet etyre pas në të shkuarën. Së fundi Tea ka publikuar një...

Përplasja mes Ledianës dhe mamit të Antonelës/ Plasin komentet në rrjet
Showbizz 13:09 - 1 Prill, 2021

Përplasja mes Ledianës dhe mamit të Antonelës/ Plasin komentet në rrjet

Në puntatën e shkuar të emisionit Pëpruthen, pati një përplasjesh mendimesh mes Ledianës dhe mamasë së Antonelës, Donikës. Debati u ndez në studio dhe për shkak...

U deklarua vetëm për Mevlanin/ Ndjekësit skeptikë për Ledianën: Mos na e bën si Tea me Andin
Showbizz 11:00 - 31 Mars, 2021

U deklarua vetëm për Mevlanin/ Ndjekësit skeptikë për Ledianën: Mos na e bën si Tea me Andin

Lediana Prenga dhe Mevlan Shaba janë kthyer në një nga çiftet më të komentuara dhe të pëlqyera nga publiku. Ditën e djeshme, Lediana I befasoi të...

Shumë seksi dhe provokuese/ Fotot e yllit të muzikës që do t’iu lënë pa fjalë
Showbizz 09:14 - 28 Mars, 2021

Shumë seksi dhe provokuese/ Fotot e yllit të muzikës që do t’iu lënë pa fjalë

Liane Valenzuela është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo është shumë e famshme edhe si këngëtare me emrin “Liane V”. Modelja numëron rreth 4.4...

Bukuroshja gjermane që do t’iu bëjë për vete me ëmbëlsinë e saj/ Këto janë fotot më të bukura të bjondinës
Showbizz 11:23 - 27 Mars, 2021

Bukuroshja gjermane që do t’iu bëjë për vete me ëmbëlsinë e saj/ Këto janë fotot më të bukura të bjondinës

Pamela Reif është një modele fitnesi dhe yll i mediave sociale me origjinë gjermane. Rruga e saj drejt suksesit filloi në moshën 16 vjeçare, kur nisi...

FOTOT-Njihuni me bukuroshen që tërheq vëmendjen e meshkujve me pozat e saj me bikini
Showbizz 09:34 - 26 Mars, 2021

FOTOT-Njihuni me bukuroshen që tërheq vëmendjen e meshkujve me pozat e saj me bikini

Modelja Joana Chimonides është bërë shumë e njohur në rrjetet sociale falë fotove shumë joshëse që publikon. Bukuroshja bjonde pozon me bikini dhe veshje intime seksi...

“Shpërthen” rrjetin me fotot përvëluese/ Njihuni me “bishën” nga Ukraina
Showbizz 14:15 - 19 Mars, 2021

“Shpërthen” rrjetin me fotot përvëluese/ Njihuni me “bishën” nga Ukraina

Alena Omovych është një modele fitnesi shumë e apasionuar pas modelingut. Bukuroshja nga Ukraina ka një numër prej 1.5 milionë ndjekësish në Instagram. Modelja nuk nguron...

Showbizz 12:12 - 19 Mars, 2021

“Si të lë burri të dalësh lakuriq”/ Pas komenteve negative, blogerja e famshme iu jep mesazhin ndjekësve

Chiara Ferragni është një nga blogeret më të famshme të momentit. Blogerja është në pritje të ëmbël dhe shpesh publikon foto ku tregon barkun e saj...

FOTOT-Braziliania që “tërbon” ndjekësit me pozat e saj të nxehta
Showbizz 10:53 - 19 Mars, 2021

FOTOT-Braziliania që “tërbon” ndjekësit me pozat e saj të nxehta

Mariana Morais është një modele seksi braziliane. Bukuroshja ka arritur të fitojë shumë famë falë fotove të saj super provokuese. Mariana dhuron poza shumë të nxehta...

Fjoralba Ponari prezantuese e “Portokallisë”/ Xhemi Shehu ka dy fjalë për moderatoren
Showbizz 11:49 - 15 Mars, 2021

Fjoralba Ponari prezantuese e “Portokallisë”/ Xhemi Shehu ka dy fjalë për moderatoren

Mbrëmjen e kaluar ka nisur sezoni i ri i Portokallisë. Pas largimit të Eneda Tarifës, drejtimi i showt të humorit tashmë është në dorë të moderatores...

Ylli i Instagramit ndez rrjetin/ Kjo është modelja që provokon ndjekësit me fotot e saj
Showbizz 11:06 - 13 Mars, 2021

Ylli i Instagramit ndez rrjetin/ Kjo është modelja që provokon ndjekësit me fotot e saj

Heidi Gray është një yll Instagrami nga Kalifornia, Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo është e njohur mirë për fotot e nxehta në Instagram. 22 vjeçarja...

Sfidon motin e ftohtë/ Njihuni me bjondinën që dhuron poza seksi në Instagram
Showbizz 10:19 - 13 Mars, 2021

Sfidon motin e ftohtë/ Njihuni me bjondinën që dhuron poza seksi në Instagram

Kiara Moon ka ndezur rrjetin me pozat e saj seksi. Ajo shfaqet e veshur me bikini shumë minimaliste duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve në Instagram. Ajo...

Showbizz 15:21 - 12 Mars, 2021

“A është i mirë seksi për shëndetin mendor?”/ Einxhel i përgjigjet ndjekësit: Provoje me librat

Einxhel Shkira është padyshim një nga moderatoret më të pëlqyera të ekranit. Ajo shpesh realizon bashkëbisedime me ndjekësit për tema të ndryshme sociale. Duke qenë se...

Pika e saj e “fortë” janë të pasmet/ Fotot më provokuese të Isabela Fernandez
Showbizz 11:00 - 11 Mars, 2021

Pika e saj e “fortë” janë të pasmet/ Fotot më provokuese të Isabela Fernandez

Isabela Fernandez është një modele e famshme ,yll i Tik-Tok dhe Instagrami nga Anglia. Ajo është shfaqur në shumë video në rrjetet sociale. Ajo njihet për...

Bjondina ndez rrjetin me pozat e nxehta/ Njihuni me Elena Berlato, modelen simpatike të Instagramit
Showbizz 10:00 - 11 Mars, 2021

Bjondina ndez rrjetin me pozat e nxehta/ Njihuni me Elena Berlato, modelen simpatike të Instagramit

Elena Berlato është një nga modelet më seksi të rrjeteve sociale. Berlato ka ndezur Instagramin me pozat e saj shumë provokuese. Elena dhuron më së shumti...

Atdheu nxjerr foton me Bora Zemanin/ Rrjeti “shpërthen” nga komentet: Mos e ke puth edhe këtë
Showbizz 15:08 - 10 Mars, 2021

Atdheu nxjerr foton me Bora Zemanin/ Rrjeti “shpërthen” nga komentet: Mos e ke puth edhe këtë

Konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të deklaratës së fundit për Antonelën. Atdheu tregoi se ishte...

Dojna Mema nuk e ka problem të tregojë foton e pasaportës/ Zbulon pyetjen që po e mundon këto ditë
Showbizz 12:47 - 10 Mars, 2021

Dojna Mema nuk e ka problem të tregojë foton e pasaportës/ Zbulon pyetjen që po e mundon këto ditë

Moderatorja Dojna Mema është një nga personazhet më aktive në rrjetet sociale. Së fundi ajo nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit foton e pasaportës, ku...

“Je nis për djalë”/ Rudina Dembacaj tregon si e komplimenton Marku dhe do të habiteni
Showbizz 12:26 - 10 Mars, 2021

“Je nis për djalë”/ Rudina Dembacaj tregon si e komplimenton Marku dhe do të habiteni

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të komentuar dhe aktive në rrjetet sociale. Ajo realizon shpesh herë bashkëbisedime me ndjekësit dhe zbulon...

Trupi i saj do t’iu lërë pa fjalë/ Njihuni me “bishën” e fitnesit
Showbizz 09:54 - 7 Mars, 2021

Trupi i saj do t’iu lërë pa fjalë/ Njihuni me “bishën” e fitnesit

Hope Beel është një influencuese dhe modele Instagrami e cila është bërë e njohur falë fotove të saj ku tregon fizikun marramendës. Ajo është kthyer në...

Françeska Jaçe i vë flakën rrjetit/ Tërbon meshkujt me bikinit e vogla nga Maldives
Showbizz 13:32 - 6 Mars, 2021

Françeska Jaçe i vë flakën rrjetit/ Tërbon meshkujt me bikinit e vogla nga Maldives

Modelja seksi e Instagramit, Françeska Jaçe ka ndezur rrjetin me fotot e fundit. Bukuroshja po kalon disa idtë pushimi në Maldives nga ku publikon foto tejet...

Shpati dhe Selvija janë martuar/ Partnerja e këngëtarit zbulon detajin
Showbizz 12:24 - 6 Mars, 2021

Shpati dhe Selvija janë martuar/ Partnerja e këngëtarit zbulon detajin

Shpat Kasapi dhe Selvije Jao janë kthyer në dyshen më të pëlqeyr dhe të dashur për publikun. Vetëm pak muaj më parë ata konfirmuan lidhjen e...