Connect with Us

All posts tagged "ndeshkim"

Politikë 18:18 - 18 Shtator, 2019

Reforma Zgjedhore/ Shehaj: Nuk ka zgjedhje pa u dënuar vjedhësit e votave

Ish deputeti i PD, Agron Shehaj ka folur lidhur me ftesën e kryeministrit Edi Rama për dialog pa kushte. Shehaj deklaroi se “për sa kohë nuk...

Aktualitet 19:30 - 19 Qershor, 2019

“Ndëshkim që shton kandidaturat për azil politik”/ Artan Fuga i përvishet Ramës

Akademiku Artan Fuga në një analizë të shpërndar në rrjetet sociale ka trajtuar gjërësisht deklaratën e kryeministrit Edi Rama për vendosjen e një ligji që dënon...

kercenohet pedagogia Iliriana Kuçana
Aktualitet 22:45 - 11 Maj, 2019

Paralajmërimi i Ramës: Dhunuesit do ndëshkohen

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar sërish në rrjetet sociale për protestën e opozitës. Rama përshëndet profesionalizimin e uniformave blu, ndërsa shkruan se dhunuesit do të ndëshkohen....

Aktualitet 21:55 - 17 Shkurt, 2019

Paralajmërimi i Thaçit/ Herët a vonë gjenocidi i Serbisë do të ndëshkohet

Presidenti i Kosovës gjatë deklaratës së tij për 11-vjetorin e pavarsisë së Kosovës ndër të tjera u shpreh se marrëveshja paqësore me Serbinë mund të arrihet...

Gazetari investigativ Artan Hoxha ne nje studio televizive
Aktualitet 10:26 - 27 Janar, 2019

Artan Hoxha denoncon skandalin/ Shteti liroi trafikantin

Prokuroria dhe Drejtoria e Policisë së Kukësit janë përfshirë në një skandal të paprecedentë. Bëhet fjalë për një historinë e një trafikanti droge që ishte arrestuar...

Life Style 11:42 - 10 Nentor, 2018

I ndëshkon gratë duke mos fjetur me to për një muaj

Ai ka tri gra, po pret fëmijën e 10-të, por plani është të ketë gjithsej 50 fëmijë. Kur njëra nga gratë sillet keq, ai e ndëshkon...

Aktualitet 08:27 - 28 Tetor, 2018

Policia ndëshkon shoferët/ Në pranga 13 persona, dhjetëra leje drejtimi të pezulluara

Policia rrugore në vijim të punës për parandalimin e aksidenteve rrugore dhe ndëshkimin e drejtuesve të mjeteve që nuk zbatojnë rregullat e qarkullimit si në zonat...

Aktualitet 18:34 - 22 Qershor, 2018

BE rikthen çështjen e pronave/ Ndëshkim ndaj çdo dhunimi

Zyrtarë të Bashkimit Europian në Shqipëri bënë sot thirrje që administrata dhe pronarët të dialogojnë për të zgjidhur në mënyrë të qëndrueshme dhe me mirëkuptim çështjen...

Kronika 08:48 - 17 Mars, 2018

Bënin gara me makina luksoze/ Policia ndëshkon rëndë tre të rinj

Policia e Tiranës, pas njoftimit të marrë nga banorët të cilët jetojnë, pranë Unazës së Madhe, ka ndëshkuar me gjoba tre të rinj, të cilit ishin...

Kronika 16:34 - 6 Mars, 2018

Çfarë po ndodh në Tiranë?/ Ndëshkohen 65 drejtues mjetesh

Policia Rrugore e Tiranës vijon kontrollet për të evidentuar dhe ndëshkuar shkelësit e Kodit Rrugor, me qëllim rritjen e parametrave të sigurisë së jetës në rrugë....