Connect with Us

All posts tagged "nderprerje"

Sociale 18:00 - 21 Tetor, 2019

Tirana tre ditë pa energji elektrike/ Ja zonat që preken

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Shkëputja do të bëhet me 22, 23 dhe 24 tetor...

Sociale 18:38 - 17 Tetor, 2019

Punime në rrjet/ OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Ndërprerja do të vijë për shkak të punimeve për rikonstruksionin...

Sociale 19:44 - 9 Tetor, 2019

Punime në rrjet/ OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Shkëputja do të bëhet me 10 dhe 11 tetor për...

Sociale 17:08 - 4 Tetor, 2019

Punime në rrjet/ OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Shkëputja do të bëhet me 7 tetor për shkak të...

Sociale 17:41 - 3 Tetor, 2019

Punime në rrjet/ OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Shkëputja do të bëhet me datë 4 dhe 5 tetor...

Sociale 18:14 - 2 Tetor, 2019

Punime në rrjet/ OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Shkëputja do të bëhet nesër me datë 3 tetor për...

Sociale 15:43 - 30 Shtator, 2019

Punime në rrjet/ OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Shkëputja do të bëhet me 1 Tetor  për shkak të...

Sociale 18:20 - 23 Shtator, 2019

Tirana dy ditë pa energji elektrike/ Ja zonat që preken

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Shkëputja do të bëhet me 24 dhe 25 shtator për...

Sociale 21:11 - 15 Shtator, 2019

Punime në rrjet/ OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Shkëputja do të bëhet me 16 dhe 17 shtator për...

Sociale 16:56 - 9 Shtator, 2019

Punime në rrjet/ OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Shkëputja do të bëhet nesër me 10 shtatorë për shkak...

Sociale 18:14 - 29 Gusht, 2019

Punime në rrjet/ OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Shkëputja do të bëhet në datë 30 dhe 31 gusht...

Sociale 18:56 - 27 Gusht, 2019

Punime në rrjet/ OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Shkëputja do të bëhet në datë 28 dhe 29 gusht...

Sociale 19:21 - 4 Gusht, 2019

Punime në rrjet/ Tirana dy ditë pa energji elektrike

OSHEE ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike përgjatë ditës së hënë dhe të martë në disa zona të kryeqytetit. Njoftimi i OSHEE Datat 5-6...

Sociale 18:39 - 1 Gusht, 2019

OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona të kryeqytetit

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Shkëputja do të bëhet në datë 2 dhe 3 gusht...

Aktualitet 20:21 - 14 Korrik, 2019

OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona të kryeqytetit

OSHEE, ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Sipas njoftimit, ndërprerja do të jetë në vazhdën e punimeve për rikonstruksionin e kabinave. Njoftim për...

Aktualitet 19:21 - 7 Korrik, 2019

Ndërhyrje në rrjet/ OSSHE njofton ndërprerjen e energjisë për disa zona

OSSHE nëpërmjet një njoftimi të shpërndarë në rrjetet sociale ka bërë me dije ndërprerjen e energjisë elektreike në disa prej lagjeve të Tiranës. Stakimi i energjisë...

nderprerja e energjise
Aktualitet 16:09 - 17 Maj, 2019

Ndërhyrje në rrjet/ Njihuni me zonat ku do të ndërpritet energjia për dy ditët në vijim

OSHEE nëpërmjet një njoftimi për mediat ka lajmëruar ndërprerjen e energjisë në dy ditët e ardhshme për shkak të ndërhyrjeve në rrjet në disa zona në...

Aktualitet 20:09 - 6 Mars, 2019

OSHEE publikon njoftimin e rëndësishëm/ Zonat dhe oraret ku do ndërpritet energjia elektrike

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka njoftuar se Tirana do të jetë përkohësisht pa drita, ditën e nesërme. Sipas njoftimit do të ketë mungesë...

Aktualitet 10:27 - 12 Shkurt, 2019

Tiranë ndërpritet energjia elektrike/ Ja cilat zona mbeten në terr

Operatori Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka bërë me dije ditën e sotme se në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Në...

Aktualitet 12:03 - 20 Dhjetor, 2018

Ndërpritet për të katërtën herë seanca parlamentare

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ka ndërprerë për herë të katërt për ditën e sotme seancen parlamentare. Ky vendim erdhi disa minuta pasi seanca rifilloi pas...

Aktualitet 21:23 - 28 Janar, 2018

Paralajmëron OSHEE: 3 ditë ndërprerje energjie për…

Disa zona të Tiranës do të vuajnë furnizimin me energji elektrike për 3 ditët në vijim. Sipas njoftimit të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, stakimet...

Aktualitet 10:54 - 4 Gusht, 2017

Ndërpritet seanca e jashtëzakonshme/ Çfarë po ndodh me shqiptarët?!

Kuvendi i Kosovës ka vijuar sot seancën konstituive për zgjedhjen e organeve të tij drejtues, përkatësisht kryetarin dhe nënkryetarët. Seanca është shqoëruar me probleme edhe ditën...

Aktualitet 15:34 - 3 Gusht, 2017

OSHEE ka një njoftim të rëndësishëm/ Cilat zona do të mbeten pa drita?

  Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elekrtike po kryen disa punime në kabinën elektrike pranë stadiumit “Dinamo”dhe kjo është bërë shkak që disa zona të mbeten...