Connect with Us

All posts tagged "nderkombtaret"

Politikë 13:45 - 16 Shkurt, 2020

Faktet/ Lulzim Basha një vit pas diegies së mandateve

Një vit më parë në mesditë, Lulzim Basha, pas një vendimi të pakonsultuar, totalisht i nxituar dhe me pasoja katastrofike për opozitën dhe Shqipërinë, shkoi si...

Politikë 17:50 - 11 Nentor, 2019

“Mos mendoni se janë ujë i kulluar”/ Lubonja akuza të forta ndërkombëtarëve

Analisti Fatos Lubonja e ka konsideruar votimin e sotëm në Kuvend të dy anëtareve të Gjykatës Kushtetuese, Elsa Toska dhe Fiona Papajorgji, si një shkelje haptazi...

Aktualitet 21:22 - 2 Qershor, 2019

Protesta e opozitës/ Jehonë në mediat ndërkombëtare

Protesta e opozitës e shoqëruar me tension dhe dhunë, është pasqyruar gjërësisht dhe në mediat kryesore ndërkombëtare. Neë York Times, Ëashingon Post, etj, shkruajnë se shqiptarë...