Connect with Us

All posts tagged "nderhyrje"

Aktualitet 12:10 - 20 Korrik, 2019

Si të keni një fytyrë të freskët dhe pa ndërhyrje estetike?/ Zbuloni 2 këshilla nga Leonora Jakupi

E njohur për fytyrën e saj tepër të fresket dhe pa operacione plastike, Leonora Jakupi do të mbetet gjithmonë ikona e bukurisë shqiptare e cila nuk plaket...

Aktualitet 17:55 - 9 Korrik, 2019

Ndërhyrje në rrjet/ Ja cilat zona do të vuajnë mungesën e energjisë

OSSHE nëpërmjet një njoftimi të shpërndarë në rrjetet sociale ka bërë me dije ndërprerjen e energjisë elektrike në Tiranë. Ndërprerja do të bëhet për shkak të...

Aktualitet 22:23 - 24 Qershor, 2019

Nuk njihet më/ Shihni si dukej Beatrix Ramosaj para ndërhyrjeve

Beatrix Ramosaj është një ndër personazhet që pothuajse e shohim gjithë kohës aktive në rrjetet sociale. Edhe pse nuk po sjell projekte të reja muzikore, të...

nderprerja e energjise
Aktualitet 16:09 - 17 Maj, 2019

Ndërhyrje në rrjet/ Njihuni me zonat ku do të ndërpritet energjia për dy ditët në vijim

OSHEE nëpërmjet një njoftimi për mediat ka lajmëruar ndërprerjen e energjisë në dy ditët e ardhshme për shkak të ndërhyrjeve në rrjet në disa zona në...

Aktualitet 20:20 - 4 Maj, 2019

Këngëtarja shqiptare merr vendimin e papritur/ Bën ndërhyrjen në trup

Këngëtarja e njohur Fifi ka arritur mjaft suksese në karrierën e saj muzikore. Që në momentet e para të daljes së saj në publik u identifikua...

Kuriozitete 14:25 - 1 Maj, 2019

“4 mijë dollarë për muskuj të rremë”/24 vjeçari bën ndërhyrjen e rrezikshme

Pangpaparn Ounvilai, nga Tajlanda ka bërë një procedurë të çuditshme kozmetike që përfshin liposuction për të hequr yndyrën nga pjesët e stomakut, që më pas zbulon...

Aktualitet 19:13 - 17 Mars, 2019

Ndërhyrje në rrjetin elektrik/ Ja cilat janë zonat që do të ngelin në errësirë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike në një postim në rrjetet sociale ka njoftuar ndërhyrje në disa zona në Tiranë. Si pasojë e ndërhyrjeve që do...

zbardhen emrat qe punojne ne shish
Aktualitet 17:42 - 11 Mars, 2019

SHISH jep alarmin/ Rusia ka shtuar ndërhyrjet në Shqipëri

Ditën e sotme është mbajtur një mbledhje me dyer të mbyllura në Komisionin e Sigurisë. Mbledhja është njoftuar nga kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Helidon Bendo....

aktori tallet keq me erion bracen
Aktualitet 21:27 - 4 Shkurt, 2019

Vizita e Albin Kurtit/ Braçe: Lëvizje politike për arsye personale

Zëvendëskryeministri, Erion Braçe i ftuar në emisionin “Open”, në Top Channel, ka folur për ndërhyrjen e kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosja, Albin Kurti, në protestën e studentëve...

presidenti i shba,donald trump
Aktualitet 12:52 - 25 Janar, 2019

Arrestohet ish-këshilltari i Donald Trump

Ish-këshilltari i presidentit të SHBA-ve, Donald Trump, Roger Stone është arrestuar. Mbi ish-këshilltarin Roger Stone rëndojnë shtatë akuza. Stone akuzohet për pesë deklarime të rreme dhe...

valbona selimllari
Kryesore Show Biz 10:53 - 16 Janar, 2019

Valbona Salimllari pranon më në fund ndërhyrjen estetike në fytyrë

Ndërsa mbetet një nga gratë më të bukura shqiptare, Valbona Selimllari na ka habitur shpesh me faktin që te ajo vitet nuk lënë asnjë shenjë. Nuk...

Aktualitet 11:53 - 19 Nentor, 2018

Ish-Missi shqiptar pranon se ka bërë ndërhyrje në fytyrë: “Shyqyr që erdhën këto kohë”

Ajo fitoi çmimin e femrës më të bukur shqiptare në 2005-n dhe vazhdon të mbetet e tillë pavarësisht viteve. Por Suada Sherifi pranoi se për këtë...

Kryesore Show Biz 13:40 - 14 Nentor, 2018

E quan veten barbi, nëna 35-vjeçare e pëson keq pas ndërhyrjes në buzë

Mania për të ndërhyrje në pothuajse çdo pjesë të trupit në kërkim të perfeksionit i ka bërë shumicën e vajzave të sotme të ngjajnë si produkte...

Life Style 12:09 - 14 Nentor, 2018

Ndodhi dhe kjo! Njerëzit në Instagram po bëjnë vetë “ndërhyrje” të përkohshme në hundë

Nëse ju ka zënë syri në Instagram disa video të femrave që heqin makijazhin dhe tregojnë rezultatet shokuese para dhe pas, na besoni se nuk jeni...

Aktualitet 22:45 - 11 Nentor, 2018

Ishte për bukuri, këngëtarja nuk njihet më pas ndërhyrjeve të shumta në fytyrë

Kjo javë shënoi edhe ardhjen e madhe të Cheryl e cila u rikthye në çartet e klasifikimeve me këngën e saj të re, Love Made Me...

Aktualitet 22:45 - 3 Nentor, 2018

Çiljeta e pranon publikisht:”Në këtë pjesë të fytyrës kam bërë ndërhyrje”

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” është këngëtarja e preferuar e publikut shqiptar prej vitesh, Çiljeta Xhilaga. Çiljeta mbetet një nga këngëtaret më...

Kryesore Show Biz 11:25 - 30 Tetor, 2018

E kritikoi për ndërhyrjet estetike në fytyrë, Lori Hoxha i jep një mësim të mirë komentueses!

Edhe fashionista shqiptare Lori Hoxha iu bashkua festës së madhe të Halloween në “Instagram”, duke prezantuar transformimin e saj. Dhe si një vajzë me plot stil,...

Aktualitet 11:40 - 21 Tetor, 2018

Julian Deda vendos të dobësohet dhe tregon publikisht ndërhyrjen që po kryen

Julian Deda, aktori i njohur i humorit shqiptar ka marrë sot një vendim të papritur për shëndetin e tij. Ai ka vendosur t’i nënshtrohet një ndërhyrjë...

Aktualitet 13:33 - 24 Shtator, 2018

Foto-Rrëshqitjet në rrugën Tiranë-Elbasan/ Fillon ndërhyrja

Ka nisur puna ditën e sotme për eleminimin e rrëshqitjes së ndodhur në segmentin që lidh tunelin e Kërrabës me Elbasanin. Ndërhyrja është bërë nga Firma...

Kryesore 21:58 - 16 Shkurt, 2018

Zbulohen ndërhyrjet e aktorëve të video-skandalit pranë CNA.al

CNA.al, ka raportuar se pas publikimit të paralajmërimit se do të nxirrej para publikut një video-skandal, në të cilin ishte i përfshirë një deputet i Kuvendit...

Aktualitet 20:59 - 7 Gusht, 2017

Skandaloze-Ulëza prej ditësh në flakë/ Asnjë ndërhyrje nga qeveria

Ish-kryemisnitri i vendit, Sali Berisha ka postuar në rrjetet sociale një tjetër mesazh të ardhur nga “qytetari digjital”. Në të shkruhet se Ulza prej disa javësh...

Kryesore Show Biz 17:26 - 2 Prill, 2017

FOTOT/ Samanta dashuron bisturinë

Fansat e Samanta Karavellës kanë dyshuar së fundmi se ajo ka kryer një ndërhyrje tek buzët. Për këtë ajo ka thënë se nuk është e vertetë,...

Kryesore Show Biz 13:49 - 2 Prill, 2017

Roza Lati nxjerr dekoltenë….Kë po provokon?

Roza Lati ia ka dalë mbanë tashmë të përballet me paragjykime të shumta e mbi të gjitha me sharje nga ndjekësit për ndërhyrjet që ka kryer....