Connect with Us

All posts tagged "ndekombetare"

Kodi i Ri Zgjedhor/ Reagimi i parë nga ndërkombëtarët: Rama hodhi hije të errët mbi zgjedhjet
Politikë 15:51 - 5 Tetor, 2020

Kodi i Ri Zgjedhor/ Reagimi i parë nga ndërkombëtarët: Rama hodhi hije të errët mbi zgjedhjet

Vjen reagimi i parë nga ndërkombëtarët pas votimit të Kodit të ri Zgjedhor nga maxhoranca. Përfaqësuesi për Politikën e Jashtme të PPE në Parlamentin Europian, Eurodeputeti...

Akuzat e PD për manipulimin e listave/ Paralajmëron Bylykbashi: Do ketë kallëzime
Politikë 23:09 - 22 Shtator, 2020

Koalicionet parazgjedhore/ Bylykbashi: “Dajaku i ndërkombëtarëve”, detyroi Ramën të tërhiqej

Oerd Bylykbashi, anëtar i Partisë Demokratike në Këshillin Politik thotë se, pasi ndërkombëtarët nuk e lejuan kryeministrin, Edi Rama që të ndalonte koalicionet me Kushtetutë, tani...

Na çatë t*apin/ Manjani ‘shfrenon’ gjuhën ndaj shefes së ONM-së e Yuri Kim
Politikë 09:57 - 22 Korrik, 2020

Ylli Manjani sulmon ndërkombëtarët, thirrje Bashës/ Për aq sa rrinë do bëjnë gjëma!

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, ka sulmuar këtë mëngjes ambasadorët që ndodhen në vendin tonë, teksa komenton marrëveshjen që u nënshkrua mbrëmë nga qeveria me opozitën...

Politikë 21:36 - 28 Maj, 2020

“Janë pragu dhe dera”/ Basha tregon “bashkëpunimin” e Ramës me ndërkombëtarët

Kreu i PD, Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama lidhur me kapjen e reformës në Drejtësi. Sipas Bashës, Rama kapi reformën në Drejtësi me ndihmën...