Connect with Us

All posts tagged "ndarje"

Showbizz 15:35 - 15 Shtator, 2020

“Plasën” komentet e dashurisë/ Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton të dashurën s*ksi

Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj vite më parë, Shpat Kasapi e ka lënë pas në të shkuarën duke nisur një romancë të re. Disa ditë më...

Debati për detin/ Ksenofon Krisafi: Çështja e ishujve që mbetet ende e pazgjidhur
Aktualitet 09:04 - 15 Shtator, 2020

Kufiri detar/ Krisafi: Nga pikpamja juridike Greqia ka të drejtë të zgjerohet 12 milje në det

Studiuesi Ksenofon Krisafi ka folur lidhur me çështjen e kufirit detar me Greqinë fqinje. ‘Qeveria greke, nga pikëpamja formale, juridike, është në të drejtën e saj...

Anna Lika i jep fund lidhjes së dashurisë me futbollistin?/ Detaji që shton dyshimet
Showbizz 11:53 - 11 Shtator, 2020

Anna Lika i jep fund lidhjes së dashurisë me futbollistin?/ Detaji që shton dyshimet

Aktorja Anna Lika dhe futbollisti Amir Rrahmani u përfolën gjatë në mediat rozë për një lidhje dashurie. Ndonëse jo hapur, dyshja e pranoi që ishin në...

Sociale 21:08 - 9 Shtator, 2020

Italia merr vendimin për çiftet që nuk takohen për shkak të mbylljes së kufijve

Çiftet që u ndanë nga COVID-i për shkak se u mbyllën kufijtë, tani qeveria italianë i jep mundësinë të bashkohen. Këshilli i Ministrave të Italisë mori...

“Ndarja” me Rudina Hajdarin/ Murrizi tregon si qendron e vërteta
Politikë 16:09 - 9 Shtator, 2020

“Ndarja” me Rudina Hajdarin/ Murrizi tregon si qendron e vërteta

Deputeti Myslim Murrizi ka folur për “ndarjen” me deputeten Rudina Hajdari e cila ka deklaruar se do të bashkohet, me lëvizjen “Nisma Thurrje”. Murrizi theksoi se...

Showbizz 11:21 - 2 Shtator, 2020

U përfol se hyri mes Robertit dhe Norës/ Modelja sqaron njëherë e mirë të vërtetën

Pas ndarjes së çiftit Nora dhe Robert, në mediat rozë nisën aludimet se Roberti ishte në një lidhje me modelen seksi Jessica Kadiu. Ajo pranoi se...

Paralajmëron Shkëlqim Hajdari/ Nëse kufijtë detarë nuk ndahen si miq, do përfundojmë…
Lajme 14:54 - 27 Gusht, 2020

Paralajmëron Shkëlqim Hajdari/ Nëse kufijtë detarë nuk ndahen si miq, do përfundojmë…

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari ka bërë një paralajmërim pak më parë, teksa ka folur për çështjen e detit me Greqinë. Hajdari tha se nëse Greqia nuk krijon...

Showbizz 11:27 - 18 Gusht, 2020

U përfol për ndarje nga bashkëshorti/ Këngëtarja shqiptare sqaron të vërtetën

Një ditë më parë, këngëtarja Linda Halimi është përfolur në media për ndarje nga bashkëshorti i saj, me të cilin ka një vajzë. Pas kësja Linda...

Kader merr lajmin e keq për të motrën/ Çfarë do të ndodhë këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”
Life Style 09:49 - 11 Gusht, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Gynej mëson se e ëma i ka dhënë para Kaderit për ta ndarë nga Songyli

Kader i kthen paratë Selinit. Gynej mëson se e ëma i ka dhënë para Kaderit për ta ndarë nga Songyli. Nazan arratis Defnen. Banu i bën...

Tuba Buyukustun i dha fund lidhjes 3-vjeçare/ Ish partneri i saj “kapet mat” me aktoren turke
Showbizz 15:14 - 9 Gusht, 2020

Tuba Buyukustun i dha fund lidhjes 3-vjeçare/ Ish partneri i saj “kapet mat” me aktoren turke

Pak ditë më parë mediat turke raportuan se aktorja Tuba Buyukustun e njohur si “Syhan”, është ndarë nga partneri i saj Umut Evirgen pas 3 vitesh...

Showbizz 11:24 - 7 Gusht, 2020

Pas 3 vitesh martesë/ “Songyl” ndahet nga bashkëshorti

Ditën e sotme mediat turke kanë raportuar se aktorja e njohur Gokçe Akyildiz, e njohur për rolin e saj si “Songyl” është ndarë nga bashkëshorti i...

Tuba Buyukustun i dha fund lidhjes 3-vjeçare/ Ish partneri i saj “kapet mat” me aktoren turke
Showbizz 16:30 - 31 Korrik, 2020

Ndarja e bujshme e çiftit të showbizit/ Aktorja turke flet për përfundimin e lidhjes 3-vjeçare

Aktorja shumë e dashur turke Tuba Buyukustun puahtoi mediat turke pasi I dha fund lidhjes me partnerin e saj Umut Evirgen. Lajmi bujë të madhe pasi...

Kosova & Rajoni 12:17 - 6 Korrik, 2020

Deklaratat e Boltonit për ndarjen e Kosovës, Islami: Marrëveshja u bllokua nga Gjermania

Ish-këshilltari për Sigurinë Kombëtare i Shtëpisë së Bardhë, ambasadori John Bolton, ka ndërlikuar edhe më shumë situatën politike në Ballkan, me deklaratat e tij mbi një...

FOTOT-Stresi harron Keisin pas ndarjes/ Kapet mat në krahët e bjondinës seksi
Showbizz 13:24 - 5 Korrik, 2020

FOTOT-Stresi harron Keisin pas ndarjes/ Kapet mat në krahët e bjondinës seksi

Stresi është një nga reperët që është përfolur shumë për jetën e tij private.Ribashkimet dhe ndarjet me ish partneren e tij,Keisin, kanë qenë në fokus të...

Showbizz 17:03 - 29 Qershor, 2020

E propozoi në mes të emisionit/ Moderatori flet për herë të parë pas ndarjes nga vajza e Agim Bajkos

Të gjithë u suprizuam pak kohë më parë ku moderatori Ardit Roshi bëri gjestin romantik, duke propozuar në emision vajzën e Agim Bajkos, Blerina Bajko. “Në...

Revoltohet këngëtari i famshëm: “Jemi të lodhur nga lajme të pavërteta”
Showbizz 16:46 - 29 Qershor, 2020

Revoltohet këngëtari i famshëm: “Jemi të lodhur nga lajme të pavërteta”

Pak ditë më parë mediat turke raportuan se çifti i njohur i showbizit, Beren Saat dhe Kenan Dogulu i kanë dhënë fund martesës së tyre. Pas...

Horoskopi 12:42 - 27 Qershor, 2020

Takime, ndarje dhe njohje të reja/ Horoskopi javor për dashurinë

Dashi Nëse keni lindur nën shenjën e Dashi, ju keni një javë përpara vetes në të cilën ndjeshmëria dhe emocionaliteti juaj do të përcaktojnë vendimet dhe...

Life Style 09:29 - 9 Qershor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Gynej vendos të ndahet nga Songyl

Gynej mëson se Songyl e dinte për lidhjen e Ekremit me Banun. Ai lëndohet që Songyli ia mbajti të fshehtë këtë dhe ndahet nga ajo. Meral...

Showbizz 12:43 - 30 Maj, 2020

FOTOT-E penduar, Kejvina Kthella i jep fund lidhjes me reperin shqiptar

Modelja Kejvina Kthella ka qenë në qendër të vëmendjes në mediat rozë pasi është përfolur për një lidhje me reperin Seven Saraqi. U tha se dyshja...

Showbizz 21:01 - 28 Maj, 2020

Ndahen për shkak të tradhtisë çifti i njohur?/ Keisi i thotë të gjitha hapur

Partnerja e reperit Stresi, Keisi nëpërmjet një postimi në Instagram ka lënë të nënkuptohej se ata nuk janë më bashkë. “Nëse tradhton dikë që është i...

Showbizz 11:41 - 24 Maj, 2020

FOTOT-“A jeni të dashuruar?”/ Julian Perretta flet për lidhjen me Era Istrefin

Këngëtarja Era Istrefi dhe Julian Perretta u përfolën për një lidhje dashurie pak kohë më parë. Dyshja shihej kudo bashkë dhe publikonin foto nga udhëtimet që...

Tuba Buyukustun i dha fund lidhjes 3-vjeçare/ Ish partneri i saj “kapet mat” me aktoren turke
Showbizz 16:44 - 19 Maj, 2020

Ftoi tri vajza në shtëpinë e tij/ Aktorja e famshme turke i jep fund lidhjes 3 vjeçare

Aktorja e njohur turke Tuba Buyukustun është kthyer në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga partneri i saj, regjisori Umut Evirgen. Mediat turke raportojnë...

Life Style 16:18 - 12 Maj, 2020

I tradhtojnë por refuzojnë të ndahen/ Arsyet pse burrat jo besnikë qëndrojnë me gratë e tyre

Një studim zbuloi se 2.2% e të martuarve raportuan se kishin pasur më shumë se një partner gjatë një viti. Në përgjithësi, sipas studiuesve, midis 15-25%...