Connect with Us

All posts tagged "naomi campbell"

Bota 10:40 - 22 Gusht, 2019

“Nuk do të lidhem pas të shkuarës time”/ Supermodelja rrëfen për lidhjen e saj me pedofilin Epstein

Supermodelja Naomi Campbell ka thyer heshtjen duke folur për herë të parë rreth takimit me pedofilin Jeremy Epstein në një party disa vite më parë. Ajo...

Kryesore Show Biz 15:22 - 30 Korrik, 2019

“Nuk e prisja një gjë të tillë”/ Modelja e famshme “dëbohet” nga eventi për shkak të ngjyrës

Modelja e famshme Naomi Campbell është një nga modelet e para me ngjyrë që ka pushtuar të gjithë pasarelat botërore si dhe kopertinat e revistave më...

Kryesore Show Biz 11:43 - 29 Korrik, 2019

WOW/ Modelja e parë me ngjyrë, 30 fotot e Naomi Campbell që mund të “çmendin” këdo

Naomi Campbell ishte modelja e parë me ngjyrë që doli në kopertinën e revistës Vogue në Francë. Edhe pse 49 vjeçare, duket se vitet janë thjesht...

Aktualitet 19:49 - 9 Maj, 2019

E mbuluar vetëm me pupla/ Naomi Campbell mahnit me pamjen e saj

Yjet më të famshëm të botës kanë shkëlqyer në eventin më të madh botëror “Met Gala.” Modelja seksi Naomi Campbell është shfaqur në këtë event e...

Showbizz 22:44 - 8 Shkurt, 2016

Naomi Campbell, mbretëresha e tapetit të kuq

Naomi Campbell është padyshim mbretëresha e tapetit të kuq dhe kurrë nuk dështon për të siguruar vëmendjen e të gjithëve. Edhe kësaj radhe supermodelja 45-vjeçare është...

Fashion 13:20 - 26 Prill, 2015

Naomi Campbell: Modelja që s’ka nevojë për reçipeta

Ajo është 40 vjeç dhe mbetet akoma një supermodele. Bëhet fjalë për “panterën e zezë” të modelingut Naomi Campbell e cila është shfaqur pa reçipeta në një...

Fashion 10:00 - 31 Mars, 2015

Naomi Campbell dhe stili i saj i çuditshëm

Kur bëhet fjalë për stil në mënyrën e të veshurit Naomi Campbell nuk lëshon pe. Supermodelja është fotografuar në aeroportin Heathroë, teksa kthehej nga Stambolli dhe dukej...

Fashion 20:24 - 14 Mars, 2015

Naomi Campbell “sex bomba” e mbrëmjes

44 vjecarja Naomi Campbell është një nga modelet më të bukura në botë. Supermodelja ka shkëlqyer edhe në këtë dalje të fundit publike. Ajo ka marr...

Fashion 16:30 - 13 Mars, 2015

Përgjithmonë super Naomi

Nëse përmendim emrin e Naomi Campbell, atë e lidhim me femrën më të bukur që ka njohur ndonjëherë historia e modelingut botëror. Supermodelja sigurisht që nuk...

Fashion 11:26 - 21 Shkurt, 2015

Naomi Campbell… wow sa shik

Ajo është fotografuar në aerport dhe ka renë në sy për shkak të veshjes së saj shik. Me një pardesy ngjyrë jeshile të ndezur dhe një...

Fashion 12:34 - 20 Shkurt, 2015

Naomi Campbell provon që është përsëri e artë

Koleget e saj kanë hequr dorë nga modelingu, por pantera e zezë Naomi Campbell nuk është shkëputur në asnjë çast prej tij. Në sfilatën e organizuar...