Connect with Us

All posts tagged "namik dokle"

Sociale 13:36 - 5 Prill, 2020

Ish deputeti prek me postimin për nipërit/ E di që nuk i shihni dot, por mami dhe babi do mundin koronavirusin

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Namik Dokle ka bërë një postim prekës për nipin dhe mbesën e tij. Dokle i drejtohet me një letër nipërve të tij,...

Shëndeti 14:50 - 28 Mars, 2020

“Pres me ankth t’i dëgjoj zërin”/ Namik Dokle bën dedikimin përlotës për të bijën mjeke

Italia po përballet me një situatë mjaft të vështirë për shkak të përhapjes së frikshme të koronavirusit, i cili ka marrë mijëra jetë njerëzore dhe ku...

Politikë 20:42 - 19 Janar, 2020

“Duhet fshirë nga kujtesa”/ Topalli dhe Dokle: Parlamenti i sotëm zhgënjim

Ish-kryeparlamentarët Jozefina Topalli dhe Namik Dokle kanë shprehur zhgënjimin për stadin dhe nivelin ku ka arritur sot përbërja e Kuvendit të Shqipërisë. Në 100 vjetorin e...

Aktualitet 20:04 - 30 Nentor, 2018

Zgjedhjet e Lulit/ Ramizi gjen Namikun e tij në Shkodër

Baza e Partisë Demokratike ka filluar zgjedhjet, të cilat po përfundojnë me votimin e kryetarëve të degëve. Zgjedhje, të cilat janë të kontesueshme, por për Lulzim...

Aktualitet 17:02 - 5 Korrik, 2018

Shembja e Teatrit/ Vëllai i ish-deputetit socialist del kundër

Sot, mazhoranca dhe opozita kanë diskutuar në Kuvend rreth çështjes së Teatrit Kombëta. Debatat kanë qenë të nxehta,  pasi pritej të miratohej projektligji, i cili parashikon...

Aktualitet 12:45 - 18 Janar, 2018

Propaganda e Veliajt në ekran/ Ironizon ish deputeti socialist

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Namik Dokle, ka postuar një foto duke mbjellë një ulli me mbishkrimin: E mbolla dhe unë një pemë. Por ai në këtë...

Aktualitet 10:54 - 18 Korrik, 2017

U përjashtua nga Rama/Ish-deputeti i PS rikthehet me një mesazh të fortë

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Namik Dokle, i cili u la jashtë liste nga kryeministri Edi Rama për të garuar nën siglën e PS në zgjedhjet parlamentare...

Aktualitet 20:59 - 8 Maj, 2017

Dade e Dokle pjesë të LIBRA-s?!/Ja çfarë thotë Ben Blushi

Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi, ka zhvilluar mbrëmjen e sotme një komunikim me gazetarët, ku është ndalur kryesisht te zgjedhjet e 18 qershorit. Blushi foli për...

Aktualitet 22:12 - 30 Prill, 2017

Përjashtimi i Namik Dokles/ Anika thyen heshtjen: Politika bën “pis” edhe më të kulluarin!

Vajza e deputetit të Partisë Socialiste, Namik Dokle, ka reaguar për herë të parë pas përjashtimit të babait nga lista e kandidatëve për zgjedhjet e 18...

Aktualitet 17:08 - 30 Prill, 2017

Mos ul hajdut në vendin tim!/Berisha-Dokles: Rama të ka zëvendësuar me …!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ironizuar me deputetin e Partisë Socialiste, Namik Dokle. Ky i fundit u la jashtë listave të PS në zgjedhjet e 2017 nga...

Aktualitet 08:42 - 30 Prill, 2017

Namik Dokle reagon për përjashtimin nga lista/Mos ulni hajdut në vendin tim!

Partia Socialiste përjashtoi nga listat e kandidatëve për deputetë disa nga figurat kryesore dhe me më shumë kontribut në parti. Njëri prje tyre ishte dhe deputeti...

Aktualitet 10:21 - 14 Dhjetor, 2016

Namik Dokle publikon skandalin/Ambasadorët i prishin paratë për ministrat, skanë lekë për festën kombëtare

Komisioni i Jashtëm ka miratuar dje nen për nen projektbuxhetin e Ministrisë së Jashtme për vitin 2017. Gjatë seancës, deputetët e maxhorancës ngritën si shqetësim se...

Aktualitet 22:20 - 12 Qershor, 2016

Namik Dokle-biznesmenit të PS/ Nuk të ndalojmë të numërosh milionat, por socialistët vlerësojnë para së gjithash dinjitetin

Deputeti socialist Namik Dokle ka shpërndarë një mesazh me rastin e 25-vjetorit të Partisë Socialiste. Dokle rrëfen disa prej momenteve të vështira të kalura me socialistët...

Aktualitet 18:22 - 19 Maj, 2016

Namik Dokle: Pse nuk ka ndjeshmëri për abuzimin seksual të 3 jetimeve?

Deputeti i Partisë Socialiste Namik Dokle ka reaguar lidhur me skandalin e jetimores së Shkodrës, ku prokuroria zbuloi se ishin përdhunuar 3 vajza të mitura. Përmes...

Aktualitet 13:45 - 9 Gusht, 2015

Dokle: Peshqir me simbolet kombëtare, shqiponja nën prapanicë

Deputeti i Partisë Socialiste, Namik Dokle ka denoncuar sjelljen e “patriotëve” shqiptarë që përdorin në plazh peshqirë me simbole kombëtare. “Nuk doja të bezdisja njeri me...