Connect with Us

All posts tagged "nacionalistët"

Bota 10:49 - 21 Janar, 2020

Forumi i Holokaustit në Yad Vashem/ Bashkë kundër antisemitizmit

75 vjet pas fundit të Holokaustit hebrejtë në Europë e kudo tjetër kanë frikë prej sulmeve. Çfarë duhet bërë kundër antisemitizmit? Në forumin për Holokasutin në...

Politikë 14:34 - 30 Gusht, 2019

Gylenistët apo nacionalistët/ Kush e shembi memorialin Erdoganist?

Sot në mëngjes mediat raportuan se në Tiranë memoriali pa leje ndërtimi dhe i ngritur fshehur i viktimave të “Grushtit të shtetit” ndaj Erdoganit, ishte dëmtuar....