Connect with Us

All posts tagged "Mykonos"

Aktualitet 12:53 - 15 Korrik, 2019

Foto- Rashel Kolaneci i vë “flakën” Mykonos/ Ekspozon linjat e saj bombastike me bikini

Ish velina e “Xing me Ermalin” Rashel Kolaneci, nuk ndalet me fotot seksi nga pushimet në Greqi ku nuk nguron të ekspozojë format e saj bombastike....

Kryesore Show Biz 11:53 - 1 Dhjetor, 2018

U njohën gjatë pushimeve në Mykonos: Zbulohet lidhja e vajzës së Donald Trump me milionerin nigerian

Tiffany Trump në mënyrë shumë diskrete po përjeton historinë e bukur të dashurisë me Michael Boulos, i cili është djali e një familje multimiliardere në Nigeri....

Kryesore Show Biz 00:00 - 27 Shkurt, 2018

Foto/ Demi provokon nga Mykonos

Demi Rose, është një nga personazhet e famshme, e cila nuk e ka aspak problem të zhvishet për të treguar kështu edhe format e saj perfekte....

Showbizz 17:50 - 27 Gusht, 2015

Capital T, pushime në Mykonos

“Flirti” i publikuar nga mediat botërore mes Pajtim Kasamit dhe Nicole Sherzineger në ishullin grek Mykonos la mbresa edhe të fytyrat tjera publike shqiptare. Pas Angela...

Showbizz 14:00 - 19 Qershor, 2015

Shumëngjyrëshja Perry në Mykonos

  Dukej mjaft e bukur e veshur me një komplet shumëngjyrësh,. Diva e muzikës pop, Katy Perry u fotografua me familjen e saj duke shijuar pushimet...