Connect with Us

All posts tagged "muskujt"

deputeti i PD, Klevis Balliu
Aktualitet 14:52 - 4 Shkurt, 2019

Foto-Çuni i Fahriut përgatitet për protestë/ I tregon muskujt Ramës

Me 16 shkurt, opozita e bashkuar ka paralajmëruar mbajtjen e një proteste madhështore në Tiranë, për rrëzimin e kryeministrit Rama. Ndërkohë, një personazh i vënë nga...

Klevis Balliu deputet i PD
Aktualitet 20:04 - 19 Janar, 2019

Çuni i Fahriut i tregon “muskujt” Ramës/ Do të tërheqim zvarrë

Në ditën e 77-të të protestës Banorët e Astirit nuk kanë hequr dorë nga kërkesat e tyre për dëmshpërblim me vlerën e tregut 100% dhe  anulimin...

Aktualitet 01:00 - 3 Shkurt, 2018

Noizy dhe Blerimi, në “sherr”/ Kush e ka trupin më me muskuj?

Reperi shqiptar Noizy dhe aktori i njohur Blerim Destani janë në garë me njëri-tjetrin. Jo për ndonjë femër të bukur apo makinë të shtrenjtë, por për...

Aktualitet 23:10 - 12 Mars, 2017

Nxehtësia apo akulli, çfarë ndihmon në lehtësimin e disa llojeve të dhimbjes

Kur ndiejmë dhimbje, shpesh paraqitet dilema nëse duhet të zgjedhim kompresa të nxehta apo të ftohta, ndërsa shumë prej nesh shpesh gabojmë në zgjedhje dhe e...

Aktualitet 11:01 - 6 Janar, 2017

E dashura ankohet se “mbaroni punë” shpejt në shtrat? Ja zgjidhja (VIDEO+18)

Nga statistikat mjekësore dihet se problemi më i madh që kanë çiftet në jetën e tyre seksuale nuk është impotenca e mashkullit apo “ftohtësia” e femrës,...

Showbizz 15:00 - 26 Dhjetor, 2016

Lineker tregon muskujt në Barbados

Babai i tij Gary  është një sportist i famshëm prandaj edhe duket se kujdesin për trupin e ka të trashëguar. 24 vjecari George Lineker, dukej shumë...

Showbizz 10:20 - 8 Janar, 2016

Roberti tregon muskujt (Foto)

Robert Berisha, bashkëshorti i këngëtares së njohur, Nora Istrefi, në llogarinë e tij në Instagram ka shpërndarë një foto të tij. Ajo cfarë na bie në...