Connect with Us

All posts tagged "Murataj"

Aktualitet 10:43 - 3 Maj, 2019

Grabitja në Rinas/ Mjekësia ligjore dorëzon aktin e vdekjes së Muratajt

Mjekësia ligjore ka dorëzuar sot te Krimet e Rënda, akt-ekspertimin e vdekjes së Admir Muratajt, i cili u vra gjatë grabitjes së 9 prillit në Aeroportin...

Aktualitet 09:55 - 2 Maj, 2019

Grabitja e blindave në 2017/ Krimet e Rënda nuk pushojnë çështjen ndaj Admir Muratajt

Gjykata e Krimeve të Rënda nuk ka pushuar çështjen në ngarkim të Admir Muratajt, në lidhje me grabitjen e blindave të bankës në 2017. Shkak për...

Admir Murataj
Aktualitet 19:39 - 1 Maj, 2019

Grabitja e Rinasit/ Del autopsia e Admir Murataj

Tri javë pas grabitjes në pistën e aeroportin e Rinasit kanë dalë përfundimet e autopsisë së Admir Murataj. Sikurse kanë bërë të dikur burimet mediatike, një...

Admir Murataj
Aktualitet 13:30 - 16 Prill, 2019

Jeta e panjohur Admir Muratajt/ Nga puna si mësues dhe emigrimi drejt Greqisë

Vëllai i Admir Muratajt, i cili humbi jetën në tentativë për t’u arratisur pas grabitjes së bujshme më 9 prill 2019 brenda në aeroportin e Rinasit,...

Aktualitet 11:26 - 16 Prill, 2019

Personi i vrarë pranë Rinasit nuk ishte Admir Murataj?/ Gjykata i kërkon prova prokurorisë

Gjykata për Krime të Rënda i dha kohë 2 javë prokurorisë që të vërtetojë vdekjen e Admir Muratajt, i cili pretendohet se u vra gjatë grabitjes...

Admir Murataj
Aktualitet 13:09 - 12 Prill, 2019

Tensione te burgu 313/ Rebelohen miqtë e Muratajt

Pas refuzimit të kërkesës së Aleksandër Muratajt për të marrë pjesë sot në varrimin e të vëllait, Admir Murataj, ka pasur tensione në burgun 313. Mësohet...

Aktualitet 10:12 - 12 Prill, 2019

Grabitja në Rinas/ Prokuroria kërkon sekuestrimin e pronave të Muratajt

Prokuroria ka kërkuar sekuestrimin e pasurive të Admir Murataj, i cili mbeti i vrarë tre ditë më parë pas shkëmbimit të zjarrit me policinë, gjatë supergrabitjes...