Connect with Us

All posts tagged "mullet"

Aktualitet 13:10 - 6 Shkurt, 2017

Shtylla rrëzohet në mes të rrugës/ Trafik i rënduar në Mullet (Foto)

Një situatë kaotike është krijuar këtë mesditë në periferi të Tiranës. Një shtyllë është rrëzuar në mes të rrugës, pa vajtur në Mullet, duke krijuar një...

Uncategorized 09:59 - 3 Prill, 2015

Tiranë/ Krimi në familje, xhaxhai vret me çifte nipin dhe veten

Këtë radhë, krimi brenda familjes ka prekur zonën e Mulletit në Tiranë. Policia ka njoftuar se pas një konflikti midis nipit dhe xhaxhait, ky i fundit...

Aktualitet 19:36 - 19 Shkurt, 2015

Aksident i rëndë në Mullet, përplasen dy automjete

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Mulletit ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Sipas policisë, të dy automjetet u përplasën tek...