Connect with Us

All posts tagged "muhaxhedinet"

Politikë 21:34 - 13 Janar, 2020

Lubonja shënjestron politikanët shqiptarë/ “Janë servilë të Amerikës”

Analisti Fatos Lubonja, i ftuar në emisionin “Real Story”, ku po diskutohet konflikti SHBA-Iran, dhe vrasjen e  gjeneralit Kasem Sulejmanit, u shpreh kritik ndaj sjelljes servile...

Politikë 17:22 - 9 Janar, 2020

Konflikti Iran-SHBA/ Duma: Strehimi i muhaxhedinëve ka rritur alertin në Shqipëri

Ish deputetja e PD-së  Grida Duma, e ftuar në News 24, ka komentuar konfliktin Iran-SHBA, dhe sa rrezikohet Shqipëria pas deklaratave të liderit suprem të Iranit,...