Connect with Us

All posts tagged "muaj"

Horoskopi 16:20 - 19 Maj, 2020

Do të gjejnë dashurinë shumë shpejt/ 3 shenjat më me fat të horoskopit

Gaforrja Në qershor, do të keni shumë fat nëse keni lindur nën shenjën zodiakale të Gaforres. Go t’ia dilni të vlerësoni edhe gjestet më të vogla...

Horoskopi 12:00 - 1 Maj, 2020

Paraja dhe Puna/ Si do të jetë ky muaj për ju sipas parashikimit të yjeve

Dashi Puna dhe Paraja: Mërkuri do të kontrollojë aftësitë tuaja të komunikimit dhe teknologjisë këtë muaj. Këtë muaj, ekziston një shans i mirë që ju të...

Ekonomi 22:29 - 9 Prill, 2020

Flet Ahmetaj/ “Ja sa muaj do na duhet për të rimëkëmbur ekonominë”

Ministri i ngarkuar për administrimin e situatës ekonomike të shkaktuar nga koronavirusi Arben Ahmetaj, ka treguar sa muaj do ekonomia për tu rikthyer në fazën ku...

Politikë 19:36 - 2 Prill, 2020

“Qeveria rrit pensionet”/ Balla: Nga ky muaj favorizohen 669.500 qytetarë

“Qeveria indekson pensionet duke filluar nga pensioni i këtij muaji”. Kështu deklaron kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla. Në një postim në rrjetet sociale,...

Aktualitet 13:53 - 12 Korrik, 2019

Muaji i Gaforreve/ Njihuni me të famshmit shqiptarë që festuan ditëlindjen këtë muaj

Ky muaj ishte i mbushur plot me ditëlindje VIP-ash. Dhe na u duk sikur të gjithë janë të shenjës së Gaforres. Në listën e mëposhtme do...

Aktualitet 13:10 - 3 Korrik, 2019

Horoskopi mujor Korrik 2019/ Susane Miller tregon surprizat e këtij muaji për ju

Dashi Ky do të jetë një muaj i madh për ju sepse 2 eklipse po përgatiten për të ndodhur. Më vonë do të kuptoni që ndryshimet...

Aktualitet 10:53 - 31 Maj, 2019

“Nga një për çdo muaj, tjerët flenë gjumë”/ Këngëtarët shqiptarë thumbojnë kolegët

Pasi Enca ironizoi kolegët e saj përmes një postimi në Insta Story në të cilin shkruante se po të mos ishte për të, industria e muzikës...

Aktualitet 11:12 - 27 Maj, 2019

Java e fundit e muajit Maj/ Paolo Fox tregon çfarë do ndodhë me shenjat e zodiakut

Dashi: Shpeshherë fjalët ngatërrohen dhe nuk ndjekin rrjedhën e mendimeve. Bëni kujdes nga Neptuni, që edhe pse jo fort i dukshëm, ka gjasa të ushtrojë ndikim...

Aktualitet 14:10 - 24 Maj, 2019

Muaji i Binjakëve/Çfarë do të ndodhë me jetën e 12 shenjave të horoskopit

Më 21 maj, Dielli la shenjën e tokës Demi dhe u pozicionua në shenjën e “gjallë” dhe të paqëndrueshme ajri Binjakët. Dallimi do të jetë menjëherë...

Kryesore Show Biz 14:25 - 13 Maj, 2019

Këngëtarja shqiptare nuk njihet/ Humb 27 kg në 4 muaj

Këngëtarja shqiptare e një sërë hitesh si “Kur u ndamë”, “Zemër” etj Gili prej vitesh është pjesë e skenës shqiptare ku sjell herë pas here këngë...

Life Style 12:10 - 11 Maj, 2019

Po vjen vera/Zbuloni si të humbisni 12 kg brenda muajit

Ka një zgjidhje për t’u rikthyer sërish në formë, tashmë që po afrojnë dhe pushimet verore. Nutricionistët këshillojnë dietën braziliane, nëpërmjet së cilës mund të humbisni...

Aktualitet 13:10 - 7 Maj, 2019

Muaji i Ramazanit/Njihuni me efektet shëndetësore të agjerimit

Nga dje e deri më 4 qershor, besimtarët muslimanë agjërojnë nga lindja e diellit e deri në perëndim. Por sot agjërimi i ndërprerë është një ndër...

Aktualitet 12:10 - 5 Maj, 2019

Muaji maj “pushtohet” nga shirat/ Çfarë do ndodhë në ditët në vijim

Ditët e fundit moti ka marrë një kthesë të papritur edhe pse jemi në muajin maj ku dielli dhe temperaturat e larta supozohej të dominonin. Nëse...

tre histori dashurie
Aktualitet 14:12 - 4 Maj, 2019

Horoskopi i dashurisë/Paolo Fox tregon si do jetë ky muaj për shenjat e zodiakut

Dashi: Dashuria është sërish protagoniste në jetën tuaj. Marrëdhëniet që kanë lindur në fund të prillit janë shumë të rëndësishme. Të gjithë planetët do të jenë...

Aktualitet 13:25 - 4 Maj, 2019

Foto/Njihuni me 10 filmat më të bukur që duhet të shikoni këtë muaj

Filmat janë një relaks për të gjithë njerëzit që janë fansa të kinemasë dhe mezi po presin të shikojnë prodhimet më të reja. Njihuni më poshtë...

shkojne ne shtrat me ke t'i dale para
Kuriozitete 13:25 - 3 Maj, 2019

E çuditshme/Ky dyqan shpall majin, muajin ndërkombëtar të masturbimit

Dyqani me lodra seksi “Good Vibrations” në San Francisco, në vitin 1995 e shpalli muajin maj si Muajin Ndërkombëtar të Masturbimit,sepse po në të njëjtin muaj...

Aktualitet 13:53 - 28 Prill, 2019

E pabesueshme/I dhanë vetëm 3 muaj jetë, burri kuron kancerin me ilaçin e qenve

Duke qenë se i kishin mbetur edhe 3 muaj jetë, Joe Tippens ishte i sigurt se do të vdiste nga kanceri i qelizave të vogla të...

Aktualitet 10:40 - 28 Prill, 2019

‘Çmendet’ moti/Muaji maj do të nisë me shi

Reshjet e shiut do të jenë të pranishme thuajse përgjatë gjithë muajit të dytë të Pranverës. Sinoptikanët parashikojnë të paktën 2 javët e para të këtij...

Aktualitet 10:18 - 24 Prill, 2019

A do të vazhdojnë reshjet? Zbuloni si do të jetë moti deri në fund të muajit prill

Reshjet e shiut do jenë prezente thuajse çdo ditë. Sipas Meteoalb, reshjet nuk do të jenë intensive, por që do të jenë të pranishme deri në...

Life Style 15:25 - 15 Prill, 2019

Probleme teknike brenda muajit/Çfarë ndodh me Facebook dhe sa i kushtojnë këto ndërprerje?

Disa javë më parë por edhe ditën e djeshme gjigandët e rrjeteve sociale si Facebook, Instagram, Whatsapp patën një ‘black out’ total dhe i futi njerëzit...

intuita shenja horoskopi
Kuriozitete 12:53 - 13 Prill, 2019

Këtyre shenjave do ju plotësohen dëshirat këtë muaj/Ja cilat janë

Demi Muaji prilli do hapë mundësi dhe perspektiva të reja për ju. Qëllimi juaj kryesor nuk është të humbasësh fatin tënd. Rrethanat do ndryshojnë mjaftueshëm shpejt....

Aktualitet 11:25 - 7 Prill, 2019

“Le t’i ngjajë babit”/Këngëtarja shqiptare rrëfehet në muajt e fundit të shtatzanisë

Këngëtarja Gjira Kajtazi jeton në Gjermani, ndërsa ky do të jetë fëmija i parë që vjen pas një romance të gjatë me futbollistin Ali Ibrahimi. Ndërsa ende...

Kryesore Show Biz 10:40 - 6 Prill, 2019

Video/Edhe pse shtatzënë në muajin e fundit, balerina shqiptare nuk ngurron të kërcejë

Albana Dapi prej vitesh tashmë është pjesë e trupës së baletit të “Albi Nako Dance” dhe për ju që ndoshta nuk e njihni me emër, është ajo vajza...