Connect with Us

All posts tagged "mourinho"

Aktualitet 10:27 - 15 Gusht, 2018

Zinedine Zidane gati të rikthehet/ Do të drejtojë gjigandët e Europës

Jose Mourinho ndodhet në fije të perit. Portugezit nuk i lejohen më gabimet te United. Te ”Djajtë e Kuq” e kuq po presin gabimin e rradhës...

Aktualitet 10:47 - 6 Gusht, 2018

“Bomba” e Unitedit/ Thyen rekordin botëror me transferimin e fundit

Me humbjen e mbrëmshme kundër Bayern Munich 2-0, ekipi i United mbylli një fushatë përgatitore aspak të mirë dhe jo bindëse. Jose Mourinho u ka kërkuar...