Connect with Us

All posts tagged "motra"

Aktualitet 08:53 - 30 Qershor, 2019

“Me ty për herë të parë”/ Motrat Istrefi “djegin” Athinën me veshjet e tyre seksi

Era dhe Nora Istrefi kanë performuar mbrëmjen e djeshme për herë të parë bashkë në një skenë dhe komentet ishin tepër pozitive. Veshja e tyre gjithashtu...

Aktualitet 12:25 - 11 Qershor, 2019

“E keni tepruar”/ Motrat Kardashian “masakrohen” nga komentuesit për photoshop

Motrat Kardashian së fundmi kanë nxjerrë në treg produktet e tyre më të reja kozmetike Koko nga Kylie Cosmetics. Pas një fotoje të zjarrtë  , motrat...

Aktualitet 13:53 - 5 Maj, 2019

“Do e bëjmë Italinë të njohë muzikën shqiptare”/Motrat Sinani tregojnë çfarë do ndodhë më tej

Ina e Serena Sinani, 2 motrat binjake të grupit ‘Sindolls’ kanë konkuruar gjatë natës së parë të “The Voice of Italy” duke “çmendur” publikun dhe duke...

Aktualitet 11:53 - 26 Prill, 2019

“Ne synojmë fitoren”/Motrat shqiptare flasin për performancën që bëri bujë në “The voice of Italy”

Programi televiziv “The Voice of Italy” 2019 transmetohet një herë në javë në Rai 2 e drejtohet nga prezantuesja e njohur Simona Ventura. Këtë javë motrat...

Aktualitet 11:10 - 24 Prill, 2019

Kënduan shqip/Dy motrat shqiptare mahnitin jurinë e “The Voice” në Itali

Olti Curri ka publikuar mbrëmjen e djeshme një video të motrave Serena dhe Ina Sinani, të cilat mahnitën jurinë italiane dhe bënë që të katër anëtarët...

Kryesore Show Biz 11:53 - 19 Prill, 2019

Lëvizje dhe forma si Jennifer Lopez/Motrat Istrefi “çmendin” internetin me këngën e re

Era dhe Nora Istrefi kishin njoftuar datën 19 prill si ditën e publikimit por si surprizë ato e publikuan një ditë më herët. Ashtu siç na...

Kryesore Show Biz 11:10 - 6 Prill, 2019

Motrat Istrefi i vunë flakën Instagramit/Çfarë surprize na pret?

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka publikuar posterin e klipit të ri në bashkëpunim me motrën e saj Nora. Fotoja e zjarrtë ka marë me mijëra pëlqime...

Kryesore Show Biz 12:20 - 23 Mars, 2019

Pronarja e “Top Channel” feston sot 50-vjetorin/Surpriza e veçantë që i bën fëmijët

Pronarja e “Top Channel”, Vjollca Hoxha, feston sot 50-vjetorin dhe surprizën më të veçantë ia kanë rezervuar fëmijët. Lori Hoxha publikoi një video ku nëna e...

kusherinj vellezer dhe motra
Aktualitet 22:00 - 10 Mars, 2019

Kushërinjtë/ Vëllezërit dhe motrat nga një nënë tjetër

Shpesh flasim për vëllezërit dhe motrat  si miqtë e parë që kemi gjatë fëmijërisë tonë. Por harrojmë që edhe kushërinjtë luajnë një rol të rëndësishëm në...

Kryesore Show Biz 12:40 - 6 Mars, 2019

“Po vdes!” Motra e Bes Kallakut e paska tmerruar aktorin me një mesazh të vetëm

Pas lajmit për pritjen e ëmbël të një vogëlushi, motra e aktorit Bes Kallaku, Ana ka ndarë  disa detaje në emisionin “Ftesë në 5”, duke bërë...