Connect with Us

All posts tagged "motor"

Kronika 12:21 - 3 Mars, 2020

Aksident i rëndë në Vlorë/ Motori përplas keq këmbësorin

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Vlorë ku një motor ka përplasur një këmbësor. Mësohet se aksidenti ka ndodhur rreth orës 10:30...

Kronika 18:50 - 11 Nentor, 2019

Motori humb kontrollin dhe përfundon në kanal/ Plagoset rëndë drejtuesi

Një aksident rrugorë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mërqi të Lezhës. Mësohet se një motor ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Për...

Kronika 20:50 - 26 Tetor, 2019

E rëndë në Durrës/ Autobuzi përplas për vdekje një person

Një tjetër aksident tragjik ka ndodhur para pak minutash në Durrës, ku si pasojë ka humbur jetën një person. Aksidenti ka ndodhur në afërsi tek Ura...

Kronika 15:51 - 29 Gusht, 2019

Aksident i rëndë në hyrje të tunelit të Krrabës

Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të tunelit që lidh Tiranën në Elbasanin. Mësohet se një automjet është përplasur me një motor. Si pasojë...

Aktualitet 19:55 - 14 Korrik, 2019

Përplaset me një kamion/ Ndërron jetë ylli i famshëm i televizionit

Ditën e sotme ylli televiziv Emily Hartridge ka gjetur vdekjen e menjëhershme pas një aksidenti me një kamion. Prezantuesja e njohur e Youtube vdiq në moshën...

Aktualitet 17:06 - 8 Korrik, 2019

Makina përplaset me Motoçikletën/ Plagoset 25 vjeçari

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Lezhë-Milot në zonën e njohur si Kryqëzimi i Shënkollit. Mësohet se  një automjet me drejtues shtetasin me...

Aktualitet 19:35 - 10 Mars, 2019

Detaje nga aksidenti në Peshkopi/ Shkon në dy numri i viktimave

Pak më parë u njoftua për një aksident tragjik të ndodhur në aksin Maqellarë- Peshkopi, ku u raportua për vdekjen e një 34 vjeçari, viktimë e...

Aktualitet 18:30 - 2 Nentor, 2018

Humb kontrollin e motorit/ Plagoset rëndë 55 vjeçari

Një aksident automobilistik ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, në orët e vona të pasdites së sotme, e si pasojë një person ka mbetur i plagosur...

Aktualitet 16:43 - 21 Tetor, 2018

Motori përplaset me kangjellat/ Ndërron jetë 18 vjeçari

Një 18-vjeçar ka ndërruar jetë në orët e para të ditës së sotme në Pistoi të Italisë, si pasojë e një aksidenti me motor. Nga të...

Aktualitet 21:57 - 20 Tetor, 2018

U aksidentua me motor/ Ndërron jetë 58 vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen e një 58 vjeçari është regjistruar mbremjen e sotme në Fier rreth orës 20:30. Viktima është një shpërndarës picash me inicialet...

Aktualitet 21:38 - 23 Shtator, 2018

Porsche ndalon prodhimin e makinave me naftë

Shefi ekzekutiv i Porsche, Oliver Blume, ka deklaruar se do të ndalojë prodhimin e makinave me naftë. Vendimi i Blume u nxit nga skandali i kompanisë...

Aktualitet 19:58 - 14 Shtator, 2018

Makina përplaset me motorin/ Plagoset rëndë një person

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Mësohet se aksidenti ka  ndodhur në lagjen ’24 Maji, ku një makinë tip ‘Audi’ është...

Aktualitet 11:15 - 9 Shtator, 2018

Motori përplaset me fugonin e policisë/ Plagoset një person

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në fshatin Oblikë, Shkodër. Një motor pa targa i drejtuar nga shtetasi H.B 69 vjeç është përplasur me fugonin...

Aktualitet 20:55 - 1 Gusht, 2018

Makina përplas motorin/ I plagosuri me urgjencë drejt spitalit

Një aksident është regjistruar në autostradën Tiranë-Durrës pranë Yrshekut, pasi një makinë është përplasur me një motor. Mësohet se automjeti i përfshirë në aksident është mjeti...

Aktualitet 22:49 - 30 Korrik, 2018

Aksident i rëndë/ Makina përplas motorin e picave

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme teksa një automjet ka përplasur një motor i cili shpërndante pica. Ngjarja është regjistruar në aksin Metalurgji-Elbasan....

Aktualitet 23:46 - 6 Korrik, 2018

Aksident/ Makina përplas motorin

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Srandë, ku janë përplasur një motor me një makinë tip “Volkswagen”. Si pasojë e aksidentit është plagosur...

Aktualitet 19:16 - 20 Maj, 2018

Tjetër aksident/ Një i plagosur me urgjencë drejt spitalit

Një tjetër aksident është regjistruar pasditen e sotme, si pasojë e të cilit ka mbetur i plagosur në gjendje të rëndë një 28-vjeçar. Nga informacionet e...

Aktualitet 15:43 - 28 Mars, 2018

Grabitja te Komuna e Parisit/ Dalin detajet e para

Një grabitje ka ndodhur mesditën e sotme në në afërsi të një bankë të nivelit të dytë, në rrugën “Komuna e Parisit”. Sipas të dhënave paraprake,...

Aktualitet 19:00 - 25 Mars, 2018

Nga motorët te kamionët, sa do paguajnë mjetet që kalojnë në Rrugën e Kombit

Qeveria dha me koncesion mirëmbajtjen e “Rrugës së Kombit” e për këtë kompania koncesionare ka vendosur që nga mesdita e sotme të testojë sistemin e TOLL,...

Kronika 16:09 - 2 Mars, 2018

2 persona grabisin me dhunë një 60-vjeçar/ I marrin motorin dhe një çantë me lekë

Një grabitje ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet, ku dy persona i kanë rrëmbyer me dhunë një 60-vjeçari, motorin dhe një çantë me lekë. Sipas...

Aktualitet 16:02 - 25 Janar, 2018

Motori godet biçikletën/ Një i plagosur i shtrirë për tokë në pritje të ambulancës

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në kryeqytet, ku një motor ka goditur një biçikletë në rrugë, e për pasojë ka mbetur i lënduar një person....

Aktualitet 18:29 - 22 Nentor, 2017

Aksident i rëndë/ Humb jetën një i ri

Një aksident i rëndë me pasojë humbjen e jetës së një të riu, mësohet të ketë ndodhur një ditë më parë në kryeqytet. Sipas të dhënave...

Uncategorized 15:46 - 28 Shtator, 2017

Aksident i rëndë në Devoll/ 2 të vdekur

Pasditen e sotme në aksin Korçë-Bilisht pranë fshatit Progër, ka ndodhur një aksident i rëndë rrugor.Dy persona janë aksidentuar rëndë teksa lëviznin me motor. Sipas informacioneve...