Connect with Us

All posts tagged "motociklete"

Kronika 11:51 - 24 Shkurt, 2020

Makina përplaset me motoçikletën/ Plagosen burrë e grua

Një aksident ka ndodhur në hyrje të qytetit të Lezhës ku një makinë është përplasur me një motoçikletë. Si pasojë e aksidentit një burrë e një...

Kronika 15:53 - 3 Janar, 2020

Përplaset kamioni me motoçikletën/ Një i plagosur

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Kozare të Kuçovës. Mësohet se një kamion është përplasur me një motoçikletë dhe si pasojë ka mbetur një...

Aktualitet 19:27 - 9 Shkurt, 2019

Përplaset makina me motoçikletën/ Në gjendje të rëndë 18-vjeçari

Një aksident ka ndodhur në fshatin Zgjup-Fushë në Gramsh të Elbasanit. Mësohet se 18-vjeçari me inicialet A.T, i cili po udhëtonte me një motoçikletë është përplasur...

kavaj
Aktualitet 19:16 - 26 Janar, 2019

Përplaset makina me motoçikletën/ Plagosen disa persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta  më parë në aksin rrugor Cërrik-Gramsh pranë fshatit Drizë. Katër persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e...

Aktualitet 17:17 - 30 Dhjetor, 2018

Aksidenti me motoçikletë/ Detajet e para

Një person ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Shkodrës, ndërsa një tjetër ka ma marrë plagë të lehta si pasojë e një aksidenti me...

Aktualitet 17:04 - 30 Dhjetor, 2018

Përplaset me motoçikletë/ Në gjendje të rëndë drejtuesi

Një person ndodhet në gjendje të rëndë, ndërsa një tjetër ka marrë plagë të lehta si pasojë e një aksidenti me motoçikletë në Shkodër. Aksidenti ndodhi...

Aktualitet 10:27 - 22 Shtator, 2017

Tiranë automjeti plagos motoçiklistin

Paraditen e sotme në zonën e 9-katsheve në Tiranë një makinë e tipit “Benz” ka përplasur një motoçikletë. Si pasojë e këtij aksidenti bëhet e ditur se...

Aktualitet 13:42 - 11 Gusht, 2017

Foto/ Dy burra në motoçikletë përplasen nga makina

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Kavajës, ku një makinë ka përplasur një motoçikletë. Mësohet se në motoçikletë po...

Aktualitet 12:28 - 26 Shkurt, 2017

Drejtonte në gjendje të dehur motorçikletën/ Arrestohet në flagrancë 51 vjeçari

Blutë e Durrësit kanë arrestuar një shtetas, i cili drejtonte një motorçikletë tip “YINXIANG” pa targa, pa leje drejtimi dhe në gjendje të dehur. Specialistët e...