Connect with Us

All posts tagged "moter"

Kronika 21:13 - 25 Shkurt, 2020

E rëndë në Rrëshen/ Vriten me armë vëlla e motër

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e para pak minutave në Kodër Rrëshen. Fillimisht u raportua për një të plagosur me armë zjarri, por sipas...

Aktualitet 11:53 - 3 Qershor, 2019

“Ke shkuar në shtrat me ish burrin e motrës”/ Khloe Kardashian i kthen përgjigjen epike komentuesit

Pas kohë më parë skandali i tradhtisë së partnerit të Khloe Kardashian bëri namin në mediat rozë dhe interesi ishte shumë i madh. Por së fundmi...

Aktualitet 21:15 - 26 Maj, 2019

Eni Shehu na befasoi të gjithëve/ Moderatorja e njohur është motra e tij

Një ndër moderatorët më të komentuar shqiptarë, Eni Shehu ka ndarë me publikun diçka që ne nuk e kemi ditur më parë. Gjatë një interviste për...

Kryesore Show Biz 14:25 - 17 Maj, 2019

Vetëm për klikime/Pas motrës, 25 vjeçari puth mamanë e tij në buzë duke i “çmendur” komentuesit

Pak kohë më parë Youtuberi Chris Monroe u bë i famshëm për videon që postoi duke puthur motrën e tij dhe pati shumë komente negative nga...

Aktualitet 10:53 - 21 Prill, 2019

“Nga një motër e dashur në një grua të adhurueshme”/Këngëtari shqiptar bën dedikimin prekës

Një fundjavë e veçantë ka qenë kjo për këngëtarin e njohur Ylli LImani.Ai ka ndarë me ndjekësit disa foto nga një moment i bukur që po...

keisi dhe stresi
Kryesore Show Biz 10:53 - 14 Prill, 2019

“Pse nuk nxjerr foto me motrën?”/Keisi rrëfen sekretet e familjes

Keisi shpesh ka deklaruar se familja është gjëja më e shtrenjtë për të, duke iu referuar edhe martesës me reperin. është kthyer në një personazh të njohur...

Kryesore Show Biz 12:53 - 12 Prill, 2019

Video virale/U tha se puthi motrën në buzë, reagon Chris:”Ishte e vërtetë”

Disa dite me pare Chris Monroe publikoi në kanalin e tij në YouTube një video ku ai puthej bashkë me gjysme motrën e tij, Kaitlyn O’Connor.Por pasi kjo...

shenja horoskopi-puthje
Aktualitet 21:45 - 7 Prill, 2019

E pabesueshme/Filmon veten duke u puthur me motrën vetëm për…

Më 20 mars, Chris ndau një foto ku kishte dalë bashkë me motrën në Instagram duke u zotuar se nëse fotoja merrte mbi 30,000 pëlqime, ata të dy...

Aktualitet 21:45 - 9 Mars, 2019

“E dua shumë, por s’mund të hesht”/Motra e Michael Jackson pranoi se vëllai i saj ishte pedofil

“Daily Mail” publikoi një intervistë të regjistruar 26 vite më parë ku ajo tregon se nuk mund të heshte.Motra e Michael Jackson, LaToya, është e para...

Kryesore Show Biz 13:25 - 1 Mars, 2019

Motra e Bes Kallakut në pritje të ëmbël! Publikon foton me barkun e rrumbullakosur

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila është moderatore në “Scan Tv”, ka shpërndarë me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram lajmin se është në...

Kryesore Show Biz 13:25 - 3 Shkurt, 2019

Një “bombë” e vërtetë, motra e lojtarit të Romës “i vë flakën” Instagramit

Patrick Schick ishte një lojtar i lakmuar nga shumë skuadra në Seria A, por çeku vendosi në verën e 2017-ës, të bashkohej me Romën. Me kalimin e...

Kryesore Show Biz 13:10 - 3 Shkurt, 2019

Ndarja e bujshme e Stines, e motra ka dy fjalë për t’i thënë

Në fund të 2018-ës, Stine i befasoi të gjithë ndjekësit e tij në Instagram me një status ku njoftonte ndarjen nga partnerja e tij, Graciela, me...

Kryesore Show Biz 14:40 - 28 Janar, 2019

“Ai di të përballojë dhe manovrojë shumë mirë”, motra e Encës provokon nga shtrati

Uindi Haxhia është një ndër vajzat më të komentuara në mediat rozë dhe kjo për shkak të postimeve provokuese, që bën në profilin e saj në...

Kryesore Show Biz 10:35 - 29 Dhjetor, 2018

I komentojnë ‘lopë’, shpërthen keq motra Encës: “Mos na…”

Motra e Encës, Uindi është kthyer tashmë ndër vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale dhe çdo foto e saj tërheq vëmendjen herë për...

Aktualitet 23:50 - 17 Dhjetor, 2018

Ups, u nxeh situata! Motra e Meghan Markle “e sulmon” publikisht atë dhe Princin Harry

Princi Harry dhe Meghan Markle publikuan kartolinën e Krishtlindjeve për këtë vit, ku shfaqeshin me kurriz nga kamera duke parë spektaklin e fishekzjarrëve. Pavarësisht se fotoja...

Aktualitet 23:22 - 27 Nentor, 2018

Janë identike! Kris Jenner nuk flet me të motrën dhe arsyeja përse na shokoi

Kris Jenner nuk do t’ia dijë aspak për të motrën e saj, Karen! Prej vitesh, marrëdhënia mes dy motrave nuk ka qënë perfekte, pasi për 63-vjeçaren...

Aktualitet 23:00 - 25 Nentor, 2018

“Do ta pështyj!” Kim Kardashian e paska bërë fërtele të dashurin e së motrës dhe me të drejtë

Skandali i tradhtisë së Khloé Kardashian nuk është një nga ato ngjarje që mund të harrohet lehtë nga Kardashianët, kështu që… përgatituni për më shumë debate...

Aktualitet 22:45 - 20 Nentor, 2018

S’po i dallojmë dot! Mimoza Shkodra poston foto me të motrën dhe duken si binjake

Ajo na ka prezantuar më herë me prindërit, por kjo foto e Mimoza Shkodrës me të motrën sapo na bëri lëmsh, se nuk po kuptojmë kush...

Kryesore Show Biz 14:25 - 20 Nentor, 2018

Motra e Afërdita Dreshaj dhe modelja e njohur “ndezin” Instagramin me kërcimin e tyre

Modelja Xhesika Berberi dhe Afërdita Dreshaj janë dy mikesha të mira. Por jo vetëm kaq, pasi Xhesika është mikeshë shumë e mirë edhe me motrën e Afërditës, Jehonën. Dy vajzat së fundmi kanë pushtuar...

Aktualitet 16:25 - 14 Nentor, 2018

A e dini se të keni një motër ju bën më të lumtur?

Hulumtimet nga Universiteti De Montfont dhe Universiteti Ulster pretendojnë se të paturit e një motre ju bën më të lumtur dhe më optimistë. Gjatë këtij Studimi...

Aktualitet 21:15 - 4 Nentor, 2018

Në ditëlindjen e së motrës, Kylie poston fotot më të adhurueshme!

Kendall Jenner sot feston ditëlindjen e saj të 23-të. Ndonëse në moshë fare të re, Kendall ja ka dalë që në fare pak kohë të jetë...

Aktualitet 19:55 - 5 Shtator, 2018

Përse vajza ekzekutoi prindërit dhe motrën/ Zbardhet dëshmia e kushëririt

Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me ekzekutimin e Amit Pocesta, gruas së tij dhe vajzës së tyre të vogël. Në një rrëfim për...

Aktualitet 13:00 - 28 Dhjetor, 2017

Rovena Stefa dhe motra e saj “shastisin” të ftuarit,shkojnë në festë me gjoks jashtë

Rovena Stefa është një ndër këngëtaret e cila shpesh është komentuar për veshjet ekstravagante e madje dhe për guximin për të pozuar gjysmë nudo. Duket se...