Connect with Us

All posts tagged "moshe"

Femra 18:00 - 21 Maj, 2015

7 gabime të grimit që ju bëjnë të dukeni më të moshuara

  Buzëkuq i errët Shumica e femrave vendosin buzëkuq me ngjyrë të errët, gjë që i bën buzët të duken më të vogla dhe të ftohta....

Life Style 16:00 - 10 Prill, 2015

Sekretet që nuk do t’jua thotë askush për moshën 30-vjeçare

Kur mbush 30 vjeç çdo gjë është diçka fantastike. Më në fund e di kush je, fillon të bësh hapa realë në karrierë dhe e di...

Femra 17:15 - 28 Mars, 2015

J.Lo ka stopuar në moshën 20 vjeçare

Jennifer Lopez është plot 45 vjeç dhe duket si një 20 vjeçare e freskët dhe shumë e kuruar. E veshur bardh e zi, diva portorikane është fotografuar...

Femra 13:23 - 28 Mars, 2015

Gra që nuk e tregojnë moshën

Ato nuk kanë asnjë ndryshim nga koha kur janë shfaqur për herë të parë në media si dhe në ditët e sotme. Personazhe si Claudia Shciffer,...

Femra 11:40 - 13 Mars, 2015

Nëntë gra që po plaken këndshëm

Ato kanë qenë të suksesshme në profesionet dhe karrierën e tyre artistike. Por tani duket se kjo periudhë është në limitet e fundit dhe ato duhet...

Life Style 14:26 - 21 Shkurt, 2015

Zbulohet çokollata që ju zvogëlon në moshë

Për të gjithë adhuruesit e çokollatave tani ka një tjetër lajm të mirë. Shkencëtarët kanë zbuluar çokollatën që do t’iu bëj të dukeni më të rinj. Duke...