Connect with Us

All posts tagged "moshe"

Aktualitet 00:00 - 27 Shtator, 2017

Foto/ Zbuloni të famshmet femra që kanë lindur në të njëjtin vit si ju

Ju mbase mendoni se jeni personi më i rëndësishëm i  vitit kur keni lindur. Gabim, ju nuk jeni asgjë para këtyre personazheve të famshëm që po...

Aktualitet 23:50 - 7 Shtator, 2017

Foto/ Stili nuk ka moshë dhe as masë

Është realizuar një video sensibilizuese për të pranuar veten siç jemi dh eta përqafojmë modën pa moshë. Në video janë të pranishëm persona të moshave të...

Femra 18:30 - 29 Janar, 2017

Rrëfime nga çiftet e ndryshme : U martuam në moshë të re!

Ekziston bindja se ata të cilët kanë vendosur të martohen në moshë të re shpesh herë  u ndodh të kutpojnë se kanë gabuar, dhe prandaj përfundojnë...

Showbizz 17:00 - 25 Janar, 2017

Nuk do ta besoni sa vjec është kjo aktore seksi

Danniella Westbrook  ka treguar linjat e saj superseksi me bikini blu në plazhin e Marbellës. Aktorja 43 vjecare dukej shumë e tonifikuar dhe me linja shpërthyese...

Femra 18:30 - 16 Janar, 2017

Vajza! Ja cilat pjesë të trupit tregojnë moshën tuaj të vërtetë

Janë disa shenja që të lenë të kuptosh menjëherë se cfarë moshe mund të ketë një person. Disa pjesë të trupit, e shfaqin moshën e njeriut...

Femra 19:30 - 12 Janar, 2017

Mosha e duhur për të lindur fëmijë

Nuk ka shumë kohë prej që Janet Jackson, 50 vjeçare, e ka lindur fëmijën e saj të parë, duke nxitur debat rreth moshës ideale për tu...

Showbizz 11:11 - 9 Janar, 2017

Nuk do ta besoni sa seksi duket kjo bukuroshe në moshën 46 vjecare

Linjat e saj dukeshin perfekte veshur më një kostum të bardhë me dizenjo floralesh të zeza. Edhe pse në moshën 46 vjecare ajo ja del gjithmonë...

Showbizz 19:00 - 5 Janar, 2017

Carey-Tanaka/ Një dashuri përtej diferencës të moshës

Mariah Carey  duket se ende nuk e ka marrë veten mbas shfrenimit të festës së ndërrimit të viteve, prandaj edhe dukej e lodhur sot. Këngëtarja 47...

Femra 18:25 - 4 Janar, 2017

Ja “mosha ideale” për të lindur fëmijën e parë

Të risësh një fëmijë është periudha më e bukur e jetës së çdo femre por njëkohësisht edhe ndër më të vështirat, pavarësisht moshës. Shkencëtarët kanë zbuluar...

Life Style 20:00 - 31 Dhjetor, 2016

Cfarë duhet të bëni në çdo moshë për t’u ndjerë të lumtur

Asnjëherë nuk është vonë për të ndryshuar jetën tuaj. Në çdo moment mund të bëjmë diçka ndryshe dhe që të na bëjë më të lumtur. Më...

Showbizz 18:40 - 28 Nentor, 2015

Selena: Më pëlqejnë meshkujt më të mëdhenj në moshë

Ylli i popit, Selena Gomez, është sërisht në qëndër të vëmendies, për një rikthim të mundshëm me ish të dashurin, Justin Bieber, ka thënë se ajo...

Showbizz 17:40 - 25 Tetor, 2015

Pamela Anderson dëshmon se bukuria nuk njeh moshë

Pamela Anderson, kishte veshur një fustan të bardhë të hapur të shtunën në spektaklin Vegan Of The Year , në Beverly Hills. Ylli që tashmë ka...

Showbizz 14:49 - 6 Shtator, 2015

Mihrija nuk njeh vite

Ka qëndruar për disa ditë në Jug të vendit për pushime, relaks, por edhe për realizimin e një fotosesioni të ri me bikini. Këngëtarja, e cila...

Shëndeti 11:00 - 18 Qershor, 2015

Trajtimet më të mira të lëkurës për secilën moshë

  Dermatologët më të njohur shpjegojnë mundësitë tuaja për procedurat më të përshtatshme Jeni duke kërkuar për diçka të veçantë? Konsideroni plotësimin e regjimit tuaj në...

Femra 18:00 - 21 Maj, 2015

7 gabime të grimit që ju bëjnë të dukeni më të moshuara

  Buzëkuq i errët Shumica e femrave vendosin buzëkuq me ngjyrë të errët, gjë që i bën buzët të duken më të vogla dhe të ftohta....

Life Style 16:00 - 10 Prill, 2015

Sekretet që nuk do t’jua thotë askush për moshën 30-vjeçare

Kur mbush 30 vjeç çdo gjë është diçka fantastike. Më në fund e di kush je, fillon të bësh hapa realë në karrierë dhe e di...

Femra 17:15 - 28 Mars, 2015

J.Lo ka stopuar në moshën 20 vjeçare

Jennifer Lopez është plot 45 vjeç dhe duket si një 20 vjeçare e freskët dhe shumë e kuruar. E veshur bardh e zi, diva portorikane është fotografuar...

Femra 13:23 - 28 Mars, 2015

Gra që nuk e tregojnë moshën

Ato nuk kanë asnjë ndryshim nga koha kur janë shfaqur për herë të parë në media si dhe në ditët e sotme. Personazhe si Claudia Shciffer,...

Femra 11:40 - 13 Mars, 2015

Nëntë gra që po plaken këndshëm

Ato kanë qenë të suksesshme në profesionet dhe karrierën e tyre artistike. Por tani duket se kjo periudhë është në limitet e fundit dhe ato duhet...

Life Style 14:26 - 21 Shkurt, 2015

Zbulohet çokollata që ju zvogëlon në moshë

Për të gjithë adhuruesit e çokollatave tani ka një tjetër lajm të mirë. Shkencëtarët kanë zbuluar çokollatën që do t’iu bëj të dukeni më të rinj. Duke...