Connect with Us

All posts tagged "moshe"

nenat kerkuese femije te suksesshem
Aktualitet 14:10 - 11 Maj, 2019

E konfirmojnë mjekët/Ja cila është mosha ideale për të pasur fëmijë

Çiftet në ditët e sotme nuk mund të vendosin shumë lehtë se kur është momenti për të lindur një fëmijë.Por sipas shkencëtareve, disa llogari duhen bërë...

Aktualitet 14:53 - 9 Maj, 2019

Foto+18/Sharon Stone nuk pyet për moshën, pozon topless dhe tregon të pasmet

Aktorja 61 vjeçare e cila u bë e njohur fillimisht nga filmi “Basic Instict” në vitin 1992, Sharon Stone, ka rikrijuar pozën e famshme duke pozuar...